Aynı zarftan çıkan tek pusula mı sıkıntılı?

Empatim çok yüksektir. Her insanın neyi niye yaptığını, o anki ruh halini, yaşadıklarını anlamaya çalışırım. Kimseye yüzde yüz hak vermem, kimseyi yüzde yüz haksız bulmam...

Senarist olmakla ilgili belki. Yazdığınız karakterleri anlamadan yazamazsınız.

Onun için Volkan Sütçüoğlu’nun muhallebiciden sıkılıp şarkıcı olma isteğini de haklı bulurum, Burhan Altıntop’un çevirdiği dolapları niye çevirdiğini de bir yerde anlarım.

Şennur Teyze’nin para pula düşkünlüğünü, harisliğini de hoş görürüm, Gizem Özpamuk’un Safiye’yle nasıl kanka olduğunu da bilirim. Onların hayatının içinde doğmuş olsam belki benzer şeyleri yapardım diye hayal kurarak yazmaya çalışırım.

Onun için en çok sevdiğim dostumla hiç sevmediğim, güvenmediğim biri önümde kavga etse, o esnada kavgayı çıkaranın karşı taraf olduğunu gözümle de görsem, öncesinde neler olmuş iki taraftan dinlemeyi isterim. Kendimi yeterince övdüğüme göre konuya girebiliriz!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Medya nedir ne işe yarar? 23 Ekim 2019 | 3.719 Okunma Deprem konusunda moral bozucu önerilerim 02 Ekim 2019 | 7.729 Okunma Ağlarsa anam ağlar... 11 Eylül 2019 | 3.238 Okunma Kim kime emanet? 28 Ağustos 2019 | 379 Okunma Gelecekte neler olacak? 21 Ağustos 2019 | 915 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar