PKK ve Ümit Özdağ’ın tam desteği ile…

Kılıçdaroğlu, ikinci turda farkı kapamak için bütün yolları deniyor. Son hamle Zafer Partisi başkanı Ümit Özdağ ile yaptığı protokol.Protokol dendiğine bakmayın, evlere şenlik bir A4...

Kılıçdaroğlu, ikinci turda farkı kapamak için bütün yolları deniyor. Son hamle Zafer Partisi başkanı Ümit Özdağ ile yaptığı protokol.

Protokol dendiğine bakmayın, evlere şenlik bir A4 kağıdından söz ediyoruz. Ne altında imza var ne üstünde antet, “yaz kızım” tarzı dümdüz bir kağıt. İstida diye Mal Müdürüne vermeye kalksanız, “karşıdaki arzuhalcilerden birine yazdır da öyle gel” diye kapıyı gösterir.

Başlık: CHP ile Zafer Partisi arasındaki protokol. İlk paragraf: Bu protokol Zafer Partisi ile Millet İttifakı bileşenleri arasındadır! Kim kiminle anlaşmış o bile belli değil.

Kemal Bey uyanık tabi, “nasıl olsa altına imza atmıyorum, isterse üste NATO Genel Sekreterliği yazalım, yeter ki mizansen yerini bulsun” demiş olabilir.

Mizansen mi? Hem de nasıl.

“Milliyetçi Ümit Özdağ, Kılıçdaroğlu’nu dize getirdi, HDP’yi saf dışı bıraktı” falan deniyor ya hani. Hepsi hava cıva… Metinde HDP/PKK’yı rahatsız edecek bir şey yok.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Diplomatlara sabotaj çağrısı mı? 02 Haziran 2023 | 541 Okunma Bu ayıp size yeter 31 Mayıs 2023 | 10.597 Okunma Kılıçdaroğlu’nun ‘hediyesi’ 29 Mayıs 2023 | 1.751 Okunma PKK ve Ümit Özdağ’ın tam desteği ile… 26 Mayıs 2023 | 809 Okunma Sandık müşahidi terörist! 24 Mayıs 2023 | 861 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar