Virüs filmleri izlenme rekoru kırıyor

Tüm dünyayı kasıp kavuran ölümcül virüsler, sinema dünyasında da bu tür filmlerin popüler olmasına sebep oldu. Ne tesadüf ki dijital platformlardan paylaşılan verilerde en çok izlenen yapımlar virüs filmleri.

Öte yandan, 'Bugün ne izlesem?' diye açtığınız platformda, öneri olarak ilk karşınıza çıkan ölümcül salgın filmleri oluyor.

AÇIĞI KAPATACAK
Steven Soderbergh'in 2011 yapımı salgın filmi 'Contagion', Corona virüsünün ortaya çıkmasının ardından iTunes'ta en çok izlenen filmler arasına girdi. Bugünlerde en çok konuşulan film gişede istediği hasılata ulaşamamıştı ama bu açığı kapatacak gibi gözüküyor.
Filmin çıkışının üzerinden 9 yıl geçmesine rağmen şu an en popüler film arasında ilk sıralara yükselmesi salgının insanlar üzerinde ne kadar büyük etki yarattığını gösteriyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Robot garsonlar temassız sipariş ve hesap ödeme devrede 30 Mayıs 2020 | 35 Okunma Online bayramlaşma seanslarına hazır mısınız? 23 Mayıs 2020 | 24 Okunma Bu belgeselde biraz İstanbul, biraz müzik, çokça Nükhet Duru var 17 Mayıs 2020 | 47 Okunma Karantinada az kıyafet ve eşyayla minimalizmde zirveyi yaşadık 16 Mayıs 2020 | 71 Okunma Şiir kitaplarıyla ruhumu besledim yemek yaparak oyalandım 12 Mayıs 2020 | 35 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar