İtiraf et kocacığım ben kül yutmam!

Aldatmanın inovasyonu olur mu demeyin, çünkü öyle bir oluyor ki inanamazsınız.

Uzmanlar, uzun bir süredir çiftleri uyarıyor, 'Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte iletişiminiz kolaylaştı, hızlandı ama iletişime ayırdığınız zamanın niceliği ile birlikte niteliği de değişti' diyorlar. Ben de diyorum ki; boşverin bunları, kadınlar ve teknolojinin birleşiminden aldatmaya karşı muhteşem inovasyonlar ortaya çıkıyor, bunlarla gurur duyalım. Efendim bahsettiğim olay daha önce yurt dışı seyahatinde bir arkadaşımın başına gelmişti, ikinci olay ise bayram tatilinde Bodrum'da ünlü bir kadının başından geçiyordu. Biri basan kadın, diğeri basılan erkek tarafı; her ikisinin de olayları aynı. Nasıl mı?
Biliyorsunuz, Apple Watch'larla kalp atışları, adımlar dakika dakika kayıt ediliyor. Örneğin sevdiğinizle uzaktan bağlantıda kalıp akıllı aktivite koçluğu yapabiliyorsunuz.


YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Karantina günlerinde film buluşmaları: Evde değil Rave’de 29 Mart 2020 | 24 Okunma Sosyal izolasyon ev ev gezip maske eldiven takmak değil! 28 Mart 2020 | 42 Okunma Karantinada bekarlar evlenmek evliler boşanmak istiyor 26 Mart 2020 | 488 Okunma Merve Hasman: İtalya’da her evden bir kişiye market izni var 25 Mart 2020 | 76 Okunma Örümcek adam yaptı siz de yapabilirsiniz 22 Mart 2020 | 29 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar