İtiraf et kocacığım ben kül yutmam!

Aldatmanın inovasyonu olur mu demeyin, çünkü öyle bir oluyor ki inanamazsınız.

Uzmanlar, uzun bir süredir çiftleri uyarıyor, 'Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte iletişiminiz kolaylaştı, hızlandı ama iletişime ayırdığınız zamanın niceliği ile birlikte niteliği de değişti' diyorlar. Ben de diyorum ki; boşverin bunları, kadınlar ve teknolojinin birleşiminden aldatmaya karşı muhteşem inovasyonlar ortaya çıkıyor, bunlarla gurur duyalım. Efendim bahsettiğim olay daha önce yurt dışı seyahatinde bir arkadaşımın başına gelmişti, ikinci olay ise bayram tatilinde Bodrum'da ünlü bir kadının başından geçiyordu. Biri basan kadın, diğeri basılan erkek tarafı; her ikisinin de olayları aynı. Nasıl mı?
Biliyorsunuz, Apple Watch'larla kalp atışları, adımlar dakika dakika kayıt ediliyor. Örneğin sevdiğinizle uzaktan bağlantıda kalıp akıllı aktivite koçluğu yapabiliyorsunuz.


YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Burhan Öçal: Vatan gibisi yok 14 Temmuz 2019 | 26 Okunma ‘Rami Malek neredeyse biz de oradayız’ 13 Temmuz 2019 | 20 Okunma İzleyici sayısı azaldıysa asıl sorumlu kim? 07 Temmuz 2019 | 23 Okunma Balat’ta bir jeneratör fabrikasından sanat galerisine 06 Temmuz 2019 | 19 Okunma İstanbul’da açık hava sineması zamanı 30 Haziran 2019 | 19 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar