Fatih Terim ‘Aykut enişte’ye ilham oldu

Uyarı: Bu yazı 'Aykut Enişte' hikayesindeki bazı sürpriz gelişmeleri ele verebilir. Sinemaseverlerin merakla beklediği Türk insanının enişte kültürünü en komik haliyle anlatan 'Aykut Enişte' filmi nihayet vizyonda....

Film son zamanlarda izlediğim en matrak mizah duygusuyla yazılmış, aile komedisi sevenler arasında da tiryakilik yaratacak türden bir yapım. Filmde yanlış anlaşılmalar silsilesi ve her şerde bir hayırın vücut bulmuş hali 'Aykut Enişte' kendini bir anda iki ailenin damadı ve eniştesi olarak buluyor ve komik olaylar birbiri arkasına sıralanıyor.
Her şey tanımadığı bir kadının 'Aykut'tan telefonda babasına onun sevgilisiymiş gibi davranmasını istemesiyle başlıyor. Diğer yandan başka biriyle evlenmeye daha hazırlanıyor.
Bu durumda Aykut, iki farklı ailenin de eniştesi olarak işin içinden çıkmaya çalışıyor. Öyle komik yazılmış ki film, bir sahne düşünün aile arasında sanat sohbetinde geçen kübizm akımından bir anda romatizmayı çıkaran onu da romantizme bağlayabilen bir komedi izliyorsunuz.

ÇOK KONUŞULUR

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bu filmleri babanızla birlikte izleyin 16 Haziran 2019 | 67 Okunma İtiraf et kocacığım ben kül yutmam! 15 Haziran 2019 | 92 Okunma Gişede başarısız olan filmin devamı neden çekilir? 09 Haziran 2019 | 74 Okunma Dört mevsim sanat 08 Haziran 2019 | 22 Okunma Fırıncı kocasının peşine düşen ‘Ferdane’ çok güldürecek 02 Haziran 2019 | 22 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar