Erciyes Dağı’nda çifte adrenalin patlaması

Heyecan olmazsa başarı da olmaz hayatta. Bir şeye karşı heyecanınızı kaybettiğinizi fark ettiğinizde hemen onu orada bırakıp arkanıza bile bakmadan uzaklaşın ve ekstrem bir spor deneyin. Bir tarafta Snowboard Dünya...

Heyecan olmazsa başarı da olmaz hayatta.
Bir şeye karşı heyecanınızı kaybettiğinizi fark ettiğinizde hemen onu orada bırakıp arkanıza bile bakmadan uzaklaşın ve ekstrem bir spor deneyin.
Bir tarafta Snowboard Dünya Kupası, diğer tarafta karda drift; aynı günde bu iki yüksek dozdaki heyecana kalp dayanır mı dersiniz?
Kafamda deli sorularla Kayseri uçağındayım. Snowboard Dünya Kupası, üçüncü kez; Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Erciyes A.Ş. ve Türkiye Kayak Federasyonu iş birliğiyle, Ford ana sponsorluğunda, Erciyes Dağı'nda gerçekleştiriliyor.

BUZ ÜSTÜNDE ŞOV
Organizasyona, 18 ülkeden 85 sporcu katılmış.
Sporcuların birçoğu yarış esnasında Apple Watch Series 3 ile hızını ve mesafesini kontrol ediyor. En önemlisi, arkadaşlarının yerini görebiliyor, hatta performansları karşılaştırabiliyor. Snowboard'cuların en çok kullandığı uygulama; Slopes ve Snoww. Yarışları izlerken, geçti geçiyor derken, sonunda madalyayı erkeklerde Almanya, kadınlarda ise Rusya'ya veriyoruz.
Snowboard Dünya Kupası sırasında kayak pistlerinde yaşanan heyecan, Erciyes'te direksiyon başında da yaşandı. Ford, kışa damgasını vuracak FIS Snowboard Dünya Kupası'nın isim sponsorluğunun yanı sıra Magna Apex Tesisi'nde Drift Extreme etkinliğini düzenledi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sizce de yaş aldıkça değişmiyor muyuz? 24 Ocak 2021 | 67 Okunma Postmodern CEO avı 23 Ocak 2021 | 60 Okunma Eski sevgilinin yeni sevgilisini stalk’lama meselesi 17 Ocak 2021 | 68 Okunma Eyvah ambivalans mı oldum? 16 Ocak 2021 | 31 Okunma Uzaklarda arama ben her zaman evdeyim 16 Ocak 2021 | 27 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar