Efsaneler 15 yıl aradan sonra pistte

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED), geçtiğimiz günlerde 15 yıl aradan sonra Şampiyonlar Şampiyonası yarışı düzenledi. 44 sporcunun kıyasıya mücadele ettiği, yılın en hızlı...

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED), geçtiğimiz günlerde 15 yıl aradan sonra Şampiyonlar Şampiyonası yarışı düzenledi. 44 sporcunun kıyasıya mücadele ettiği, yılın en hızlı pilotunun belirleneceği Şampiyonlar Şampiyonası'nın yarışlarını izlerken bir an izleyici olmak değil de o arabalardan birinde olmak istedim. Çok geçmeden sanki içimden geçenleri hissetmiş gibi birisi gelip "Serkan Yazıcı ile piste çıkmaya hazır mısın?" diye sordu. O andan sonrası bende yok. Tansiyon yükselmiş, nabız tavan.
"Ben bir sağa bir sola savrulmaya hazır değilim" bile diyememişken, arabanın co-pilot yerine oturtulmuş, kaskım, emniyet kemerim takılı yarışa hazırlanıyorum.
TOSFED'in başkanı Serkan Yazıcı, "Sen önce İskender Atakan'ın arabasına bin, Cem Hakko ile yarışın.
Öğleden sonra da biz çıkarız" dedi. Bir yarış değil, birden çok yarış demek bu, nefes alamıyorum heyecandan.
Türk otomobil sporunun unutulmaz takımı Team Atakan'ın kurucusu efsane pilot İskender Atakan'ın co-pilotu olarak yerimi alıyorum. "Bu kadar adrenalin bünyeye zararı var mı?" diye soruyorum. Gülüyor Atakan.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sizce de yaş aldıkça değişmiyor muyuz? 24 Ocak 2021 | 68 Okunma Postmodern CEO avı 23 Ocak 2021 | 62 Okunma Eski sevgilinin yeni sevgilisini stalk’lama meselesi 17 Ocak 2021 | 69 Okunma Eyvah ambivalans mı oldum? 16 Ocak 2021 | 31 Okunma Uzaklarda arama ben her zaman evdeyim 16 Ocak 2021 | 28 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar