Mars retrosu bugün başlıyor

Bugün Kova burcunda Mars retrosu başlıyor!!! 2018 Mars retrosu bugün Bugün Kova burcunda başlıyor!!!  Cesareti, savaşı, vücudumuzdaki savunma mekanizmasını, motivasyonumuzu anlatan Mars, bugün gerileyerek, bu...

Bugün Kova burcunda Mars retrosu başlıyor!!! 2018 Mars retrosu bugün Bugün Kova burcunda başlıyor!!!  Cesareti, savaşı, vücudumuzdaki savunma mekanizmasını, motivasyonumuzu anlatan Mars, bugün gerileyerek, bu performansı göstermemizde zorluk çıkartmaya başlayacak. Mars'ın bu gerilemesi yaklaşık 2 ay sürecek. Ve gerileyen Mars Oğlak burcuna geçiş yapacak ve daha sonra  tekrar Kova burcuna dönecek.

Mars gerilerken yeni işlere adım atmak, yeni girişimlerde bulunmak, bazı aksilikler çıkartabilir. Dolayısıyla yeni başlangıçlar için bu süreci atlatmakta fayda var, yeni operasyonlar yaptırmak, bıçak altına yatmak, bazı aksilikleri çıkartabilir, tabii acil durumlar hariç. Kavga ve rekabet işlerinden kaçınmak lazım, kavgayı başlatan her zaman kaybedecek bu dönemde, içsel huzursuzluk artacağı içinse bu tarz olaylara yatkın olacağız daha gergin hissedeceğiz bu durumlardan da, uzak durmak bir hayli zorlaşacak. Hem enerji düşük hem gerginiz düşünsenize, başarı getirmemesi gayet normal.

Bu dönemde enerji düşüklüğü yaşamak, rehavete kapılmak normal, toplumsal olaylarda ani gerçekleşen olaylar veya gerginlikler beklenebilir. 28 Ağustos'a kadar herkesin kendine hakim olması gerekiyor ve gereksiz borçlanmamaya da dikkat edin.

Merkür de Aslan burcuna geçiş yapacağı için iletişim bir hayli coşkulu olacak, önümüzdeki günler beklenmedik gelişmeleri getirecek. Fikir çatışmalarını oldukça sık yaşayacağız.  Patavatsızca konuşmalar, ben en iyisini bilirim, yazıklar olsun ve keşkeler havalarda uçuşabilir bu yüzden dikkat!!

Kaslarımızla ilgili sorunlar,  sakatlıklara karşı dikkatli olmalıyız, sporcuların da dikkatli olması gereken bir dönemdir. Savunma sistemi yavaşlayacağı için rahatsızlıklar, uzayabilir, gereksiz sorunlarla uğraştırabilir.

Farklı marjinal kişilerle olma isteği artabilir, dolayısıyla sadece , cinsel dürtülere dayalı yada uzun soluklu olmayacak kişiler hayatımıza girebilir.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
7 Kasım Çarşamba 2018 günlük burç yorumları Akrep burcu Yeni Ay'a geçiyor! 07 Kasım 2018 | 75 Okunma 5 Kasım Pazartesi günlük burç yorumları 2018 Ay terazi burcunda keyfiniz kaçabilir! 05 Kasım 2018 | 64 Okunma 2 Kasım Cuma günlük burç yorumları 2018 Ay Aslan burcunda güne pozitif başlayın! 02 Kasım 2018 | 96 Okunma 30 Ekim 2018 günlük burç yorumları duygusal ve ailevi duygular ön planda! 30 Ekim 2018 | 66 Okunma 29 Ekim Pazartesi 2018 günlük burç yorumları milli coşkular yaşanacak! 29 Ekim 2018 | 60 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar