ÇOK OKUNAN YAZARLAR

21 Ekim Pazar 2018 günlük burç yorumları karar verirken bu saati bekleyin!

Ay Balık burcunda, balık burcunun verdiği duygusallık,rahatlık ve empati dolu bir gün bizleri bekliyor olacak .

Funda Karavit Sağışman
Funda Karavit Sağışman Elmaelma
21 Ekim 2018 | 34

Ay Balık burcunda, balık burcunun verdiği duygusallık,rahatlık ve empati dolu bir gün bizleri bekliyor olacak.Bazı zaman gülecek, bazı zaman hüzünlenecek gereksiz gözyaşları içinde bulabileceğiz kendimizi.Bugün enerjiler rahat ayın açıları olumlu. Güne Ay’ın Merkür'ün olumlu açısıyla başlayacağız. İletişim, ve görüşmeler için oldukça rahat geçecektir. Sevdiklerimizle birlikte
vakit geçirmek, organizasyonlar yapmak yada bunun için fırsatlar yaratmak için kullanabiliriz.

Ay daha sonra 12: 30 da Plüton ile olumlu açıya gidiyor, önemli kişilerden destek almak, güçlü hissetmek için çok önemli. Kendimizi daha güçlü ve emin hissedebileceğiz. Önemli kararlarımızı bu saatlerde alabiliriz.
Akşam ise Ayın Jüpiter ile olan uyumu şans ve fırsatları beraberinde getirecek, maddi manevi keyfimiz yerine gelecektir. Enerji çalışmaları,meditasyonla geçirebilir, manevi olarak oldukça iyi hissedebilirsiniz.

Koç ve Yükselen Koçlar: Sevgili Koçlar, hislerinize güvenmeniz gerek bir gündesiniz. Sağlık sorunları olanlar rahat atlatabilecekler. Fakat dinlenmenizde fayda var. Maddi olarak da önemli fırsatlar yakalayabileceklerdir.

Boğa ve Yükselen Boğalar: Sevgili Boğalar, sosyal hayatınız hareketli geçebilir, sevdiklerinizle birlikte katılacağınız organizasyonlar, arkadaş ortamları az da olsa rahatlamanızı sağlayabilir. Günü rahat ve duygusal geçirmenizi sağlayacaktır.

İkizler ve Yükselen İkizler: Sevgili İkizler, işiniz kariyeriniz ve hayallerinizle ilgili plan ve program yapabilir, beklediğiniz, önemli gelişmenin haberini alabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili sorunlar varsa ihmal etmemelisiniz. İletişime her ne olursa olsun dikkat etmelisiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler: Sevgili Yengeçler, akrabalarınızla vakit geçirebilir, çocukları olanlar onların gönlünü yapabilirler. Ödemelerle ilgili bazı sıkıntılar yaşıyor olabilirsiniz. Bugün bunları düşünmeyip günün keyfini çıkarmalı, sevdiklerinizle yada çocuklarınızla keyifli vakit geçirmelisiniz.

Devamını Oku