ÇOK OKUNAN YAZARLAR

20 Eylül Perşembe 2018 günlük burç yorumları öfkenize hakim olun!

20 Eylül 2018 Perşembe Ay Kova burcunda, Ay Kova burcunda, asi, isyankar ve toplumsal olaylara duyarlı hissederiz .

Funda Karavit Sağışman
Funda Karavit Sağışman Elmaelma
20 Eylül 2018 | 113

20 Eylül 2018 Perşembe Ay Kova burcunda, Ay Kova burcunda, asi, isyankar ve toplumsal olaylara duyarlı hissederiz. Sosyal çevremizle vakit geçirmek, alışveriş yapmak rahatlatacaktır, sabah saatleri, Ay’ın, Mars'la kavuşumu, Marsla Uranüs arasındaki kare açıyı tetikleyecek, gün genelini, gergin geçirmemize neden olabilecek olaylara sebebiyet verebilecek. Gün genelinde, toplumsal ani çıkışlar, ani saldırılar, kazalar, yangınla ilgili sorunlar, elektrik arızaları, kişiler arasında, düşünmeden alınabilecek kararlar, öfke sorunları gözlemlenebilir.

Özgürleşmek isteği, bugüne kadar içimizde tuttuğumuz konuları, düşüncesizce açığa vurma isteği yaşayabilir, bu durumda bizleri olmadık yerlere getirebilir. Öğlen ve sonrası, Ay ve Venüs arasında ki olumsuz açıda ilişkilerimizle veya annemizle ilgili problemleri yaşatabilir, gereksiz duygusal gerginlikler, egolar, ilişkilerde rol oynayabilir. Maddi konularda da, beklenmedik ödemeler veya maddi konulara bağlı sorunlar, keyfimizi kaçırabilecektir, dolayısıyla günü sakin ve kontrollü geçirmekte fayda var. Kolayca vazgeçmeye çalıştığımız şeyler, daha sonra uykularımızı kaçırabilir.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Sevgili Yengeçler, ödemeler yada borçlanmalara dikkat etmeniz gereken bir gün olacaktır, gereğinden fazla yapılacak borçlar, yada ödeme sözleri altına girmek sizleri zora sokabilir, özellikle içinizde bulunduğunuz arkadaş çevrenizle ilgili sorunlar yada arkadaşınızın ani çıkışları bugün gündemde olacaktır.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Sevgili İkizler, ani gelişen seyahatler ya da beklenmedik kararlarla etrafınızı şaşırtabilirsiniz, Beklenmedik sağlık sorunlarına dikkat, ya da var ise ihmal etmeyin. Hayat amaçlarınızla ilgili, alacağınız kararlar hızla ilerleme kaydedecektir.

Devamını Oku