24.05.2018 burç yorumları belirsizlikler bugün sona eriyor öğleden sonrasına dikkat

24.05.2018 sabah saatleri Ay Başak Burcunda, boşluktan çıkıp, saat 9:53'te Terazi burcuna giriş yapacak. Dolayısıyla hem belirsizlikten kurtulacağız, hem de detaycı, plancı ve birazda evhamlı bir ruh halinden çıkıp...

24.05.2018 sabah saatleri Ay Başak Burcunda, boşluktan çıkıp, saat 9:53'te Terazi burcuna giriş yapacak. Dolayısıyla hem belirsizlikten kurtulacağız, hem de detaycı, plancı ve birazda evhamlı bir ruh halinden çıkıp olaylar karşısında daha sakin, daha uyumlu bir ruh haline gireceğiz. Öğlen ve sonrası Güneş Mars üçgeni kesinleşecek Ay da bu açıya destek olacak, yani cesaretimizin ve motivasyonumuzun hız kazanacağı, liderlik özelliğimizi gösterebileceğimiz, ateşli maceralara da açık olabileceğimiz gösteriyor. Etkisi bir hafta kadar sürecektir. Tamamlamak istediğimiz konuları, organizasyon ve planları bu saatlere denk getirebiliriz. Ay’ın da bu açıya destek vermesi bu konuyu güçlendirecek bir çok konuda da fırsatları önümüze getirecektir. Spora başlamak ve gerekli disiplini sağlamak içinde oldukça uygundur. Ay akşam saatleri önce Satürn arkasından Venüs ile kare açı yapacak, dolayısıyla her ne kadar enerjimiz yüksekte olsa ilişkilerle ilgili zorlanabilecek, bitirilmesi gereken konuları bitirebilecek , bunu yapabilecek gerekli öz güveni kendimizde çok rahat bulabileceğiz, Kadın figürlerle ilişkilerimize sorunlarımıza da dikkat etmemiz gereken bir saat olacaktır. Kısacası, Terazinin dengesini oldukça dikkatli tutmak gerekiyor bugün. Keyifle ve mutlu ve sevgiyle kalın.

Koç ve Yükselen Koçlar: Sevgili Koçlar, İkili ilişkiler, organizasyonlar ve planlarınız için gerekli enerjiyi kendinizde bulabilecek, topluluk önünde kendinizi gösterme fırsatı yakalayabileceksiniz. Akşam saatleri aile ve kadın figürlerle ilişkilere dikkat etmekte fayda var.

Boğa ve Yükselen Boğalar: Sevgili Boğalar, maddi konularla ilgili sorunlarınızı çözebilir, yeni anlaşmalar yapabilirsiniz. İşinizle ilgili konular hız kazanacaktır, yalnız sağlık konularına biraz dikkat. İkili ilişkilerde tutku ve aşk hız kazanacak yalnız dengede kalmakta fayda var.

İkizler ve Yükselen İkizler: Sevgili İkizler, seyahat planlarınız hız kanabilir, organizasyonları yapmak için gerekli motivasyonu yakalayabileceğiniz bir gün olacaktır, yalnız maddi konulara dikkat. akşam saatleri aşk konuları veya çocukları olanların ilişkilerinde bazı riskler var. dengede kalın.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler: Sevgili Yengeçler, ikili ilişkilerde zorlanabileceğiniz günler, aile ve evinizle ilgili konularda önemli adımlar atabileceğiniz fırsatlar yakalayabileceksiniz. Ortaklaşa para konularında şanslı olabilir, beklediğiniz kredi veya para eline geçebilir ya da yapacağınız ödemeler için gerekli maddi koşulları sağlama şansı yakalayabileceksiniz.

Aslan ve Yükselen Aslanlar: Sevgili Aslanlar, bugün şanslı bir gün olabilirsizler için, sosyal hayatınız yada arkadaş çevreniz ile motive olabilir, onlardan gerekli motivasyonu sağlayabilirsiniz .İletişim oldukça kuvvetli olacak, gerekli anlaşma ve sözleşmeler için oldukça uygun bir gün olacaktır sizler için, yalnız akşam saatleri biraz dikkat.

YAZININ DEVAMI
YAZARIN DİĞER YAZILARI
7 Kasım Çarşamba 2018 günlük burç yorumları Akrep burcu Yeni Ay'a geçiyor! 07 Kasım 2018 | 46 Okunma 5 Kasım Pazartesi günlük burç yorumları 2018 Ay terazi burcunda keyfiniz kaçabilir! 05 Kasım 2018 | 45 Okunma 2 Kasım Cuma günlük burç yorumları 2018 Ay Aslan burcunda güne pozitif başlayın! 02 Kasım 2018 | 74 Okunma 30 Ekim 2018 günlük burç yorumları duygusal ve ailevi duygular ön planda! 30 Ekim 2018 | 47 Okunma 29 Ekim Pazartesi 2018 günlük burç yorumları milli coşkular yaşanacak! 29 Ekim 2018 | 37 Okunma
TÜM YAZILARI