23 Şubat 2018 burç yorumları Ay bugün İkizler burcunda neler etkilenecek?

Ay İkizlerdeyken, merak, bilgi  ve iletişim ön planda olacaktır. Bilgiyi toplamak ve yaymak eğilimi artacaktır.  Okumak, öğrenmek , iletmek temel prensip olacaktır. Kişiler daha çok yüzeysel bilgilerden hoşlanır. Ve...

Ay İkizlerdeyken, merak, bilgi  ve iletişim ön planda olacaktır. Bilgiyi toplamak ve yaymak eğilimi artacaktır.  Okumak, öğrenmek , iletmek temel prensip olacaktır. Kişiler daha çok yüzeysel bilgilerden hoşlanır. Ve bu yüzden bu dönemde dedikodu  yapmak ve yaymak ,yada gereksiz merak ilgi çekici olacaktır .Flörtözlük, artacak, karasızlık ve değişkenlik yön bulmamızda zorluk çıkaracaktır. Üst solunum yollarıyla ilgili rahatsızlıklar , sinirsel gerginlikler, görülebilir.

Bugün Ayın sabah ve öğlen saatleri Güneş'le olan karesi, üst kademedeki kişilerle aramızda sorunlara neden olabilir, gereksiz hassasiyet ve alınganlıklardan kaçınmalısınız. İkili her türlü görüşmelerde beklenmedik gerginlikler can sıkıntısı yaratabilir. Daha sonra Ay’ın Merkür ile yapacağı kare, iletişimle ilgili sorunları arttırabilir, Ayın değişken ruhu, bugüne hakim olduğu için, karasızlıklar ve kafa karışıklıkları, bazı konuların aksamasına da sebep olacaktır. Trafikte dikkat etmekte fayda var. Skandal haberler, duyabiliriz.. Ayrıca balık burcunda bu kadar gezegenin olması bizi daha fazla alıngan ve hassaslaştıracaktır.

Kısacası gün geneli, gergin olacaktır. İkili ilişkilerde daha dikkatli ve sakin olmamız gereken bir gün bizleri bekliyor olacaktır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
7 Kasım Çarşamba 2018 günlük burç yorumları Akrep burcu Yeni Ay'a geçiyor! 07 Kasım 2018 | 106 Okunma 5 Kasım Pazartesi günlük burç yorumları 2018 Ay terazi burcunda keyfiniz kaçabilir! 05 Kasım 2018 | 93 Okunma 2 Kasım Cuma günlük burç yorumları 2018 Ay Aslan burcunda güne pozitif başlayın! 02 Kasım 2018 | 133 Okunma 30 Ekim 2018 günlük burç yorumları duygusal ve ailevi duygular ön planda! 30 Ekim 2018 | 96 Okunma 29 Ekim Pazartesi 2018 günlük burç yorumları milli coşkular yaşanacak! 29 Ekim 2018 | 95 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar