Yeni “Reform Paketi”ndeki skandal maddeler

Dört günden beri şaşkınlık içerisindeyim. Ya ben başka bir âleme transfer oldum ya da Türkiye’de ilginç şeyler yaşanıyor da biz farkında değiliz.

Dört günden beri şaşkınlık içerisindeyim.

Ya ben başka bir âleme transfer oldum ya da Türkiye’de ilginç şeyler yaşanıyor da biz farkında değiliz.

Geçtiğimiz cuma günü Hürriyet gazetesinin yazarlarından Nuray Babacan’ın “Reformlar için sıkı mesai” başlıklı haberinde yeni reform paketinin nasıl şekillendiği anlatıldı. Babacan’ın haberinde, hukuk ve ekonomi alanlarında yapılacak reformlar için çeşitli sektörlerden gelen çok sayıda önerinin değerlendirmeye alındığını öğreniyorum. Ocak ayı sonunda tamamlanarak  Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a sunulması beklenen öneriler paketinde neler olduğu, Nuray Babacan tarafından tek tek sıralanmış.

Aslına bakarsanız bu taslak pakette beğendiğim ve iş dünyasını rahatlatacak pek çok öneri var. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Adalet terazisi neden şaşıyor? 23 Ocak 2021 | 4.340 Okunma Manuel hayatı yedekledik mi? 21 Ocak 2021 | 1.906 Okunma İmamoğlu’nun reklamcısı ve Külliye sızıntısı Murat Kapki olayı hakkında iki mühim düzeltme 19 Ocak 2021 | 1.323 Okunma İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan önemli çağrı 19 Ocak 2021 | 4.495 Okunma İmamoğlu’nun reklamcısı Külliye’ye nasıl sızdı, amacı neydi? 16 Ocak 2021 | 7.777 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 3 yorum