Yeni CHP ve yeni muhalif medya tasarımında son durum

Olay TV, fiilen Ekrem İmamoğlu’na çalışacak... Kapatmak zorunda kalırsa da kimseyi mağdur etmeyeceğini söylüyor Çağlar.

Cumartesi günü bıraktığımız yerden devam edelim. Ama önceki yazıdan küçük bir hatırlatma.

Sıcak bir “Atatürk” tartışmasının sürdüğü CHP’de, Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı İstanbul’da bir toplantı yaparak “Kemal Bey ayrılıyor, yeni döneme hazır olalım” talimatı vermişti.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun artık görevini devretmeye hazırlandığı, günde 16-18 arası ilaç kullandığı ve ciddi unutkanlık sorunları olduğu iddialarını da yazmıştım. Tabii bu duyumların, Emin Çölaşan’ın bir zamanlar Bülent Ecevit’e attığı iftiralar gibi olması ihtimalini de kayıt olarak düşmüştüm.

Ancak ne kendisini genel başkanlığa hazırlayan Oğuz Kaan Salıcı ne de CHP Genel Başkanı’ndan herhangi bir itiraz ya da yalanlama gelmedi şimdiye dek. Öyle anlaşılıyor ki durum gerçekten ciddi. Muharrem İnce’nin yeni bir hareket başlatmasını bu çerçevede okumak gerek.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İYİ Parti’de “Çerkesçilik” mi yapılıyor yoksa FETÖ’cülük mü? 27 Ekim 2020 | 5.257 Okunma Küçük Prens’in kara deliği FETÖ’cü ailesi 24 Ekim 2020 | 4.107 Okunma Devletin istihbarat teşkilatları Meral Akşener’i doğrular mı? 22 Ekim 2020 | 2.691 Okunma Markar’la anılar… 20 Ekim 2020 | 630 Okunma Sahte içkiden kitlesel ölümlerin sebebi ve içki fiyatları 17 Ekim 2020 | 966 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum