Ümit Özdağ! Trollerin beni korkutamaz, bağlamazsan bağlarlar…

Üç gündür topluca saldırıyorlar. Ümit Özdağ da sütre gerisinden izliyor teatral emojisiyle. Sosyal medyadaki tüm hesaplarımın altını hakaret, tehdit ve en aşağılık küfürlerle...

Üç gündür topluca saldırıyorlar. Ümit Özdağ da sütre gerisinden izliyor teatral emojisiyle. Sosyal medyadaki tüm hesaplarımın altını hakaret, tehdit ve en aşağılık küfürlerle dolduruyorlar.

Öyle pis laflar dökülüyor ki foseptik çukuru ağızlarından, şaşarsınız.

Cibilliyet meselesi. Misal Ümit Özdağ’ın tutuklanmasını protesto ettiği Rauf Köse’nin Kürt vatandaşlarımıza yönelik o sapıkça ırkçı aşağılamaları haklarında yeterli fikir edinmemizi sağlıyor. Sosyal medya hesaplarından halkı alenen kışkırtmak ve yalan haberler yaymakla suçlanan bu ırkçı, Kürtleri tehcir edeceklerinden başlayıp, hepsinin veba mikrobu ve cin taifesi olduğuna varıncaya kadar saydırdıktan sonra onlara “Hz. İbrahim’i ateşe atan şerefsizler” diye hakaret ederek şöyle diyor:

ÜMİT ÖZDAĞ TROLÜNÜN KÜRT KIZLARI ÜZERİNDEN SAPIK FANTEZİLERİ

“İran gibi yapacağız. Onlarda periyodik olarak vinçler meydanlarda duruyor, kafalarına göre asıyorlar. Kürtlere belli bir yaşa kadar aşı yapılıp üremeleri engellenecek. Hatta bölgedeki valilere ilk gece hakkı (evlenen bütün Kürt kadınlarıyla ilk gün gerdeğe girme hakkı) tanınacak.”

Şu sapık fanteziye bakar mısınız?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İmamoğlu ile Özgür Özel’in Alevi planı ve sandık korkusu 30 Kasım 2023 | 4.419 Okunma İçimizdeki İrlandalılar, İrlanda’dan insanlık dersi almalı 28 Kasım 2023 | 2.770 Okunma Mary Jane nası' yapalım, MEKÂNIN SAHİBİ geldi, partiyi geri alalım 23 Kasım 2023 | 4.419 Okunma CHP Kurultayı yargıya taşınır mı? 21 Kasım 2023 | 2.037 Okunma TikTok’un yeni virali: USAME’NİN MEKTUBU 18 Kasım 2023 | 1.845 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar