Siz 101’ler! Gençleri öldürtmekten bıkmadınız mı? Doymadınız mı kana?

Bir yerlerden talimat geldi herhâlde. Daha geçen hafta sinemanın ve tiyatronun ünlü ünsüz isimlerinden bir grup eski dinozor solcu isim, gençleri ve tüm vatandaşları iktidara karşı “cesur” ve “yürekli” olmaya çağırdı.

 
Bir nevi “ayaklanma” çağrısıydı bu.
Dün de bu kez kendilerini "farklı kesimlerden, farklı siyasetlerden gelen; AKSAÇLILAR" olarak niteleyen, k..ının kılı ağarmış 101 kişi, gençlere "Size dayatılan bölünmeleri aşın, birlik olun, sesinizi yükseltin" çağrısında bulundu.
İsimlere bakın anlarsınız kim olduklarını.
Yenilip de güreşe doymayan pehlivan takımı.
Geçmişte gençleri meydanlara sürüp iktidar istiharelerine yatan kifayetsiz muhterisler. Halkın kalbini kazanmadan, seçimleri “cici demokrasi” diye aşağılayarak darbelerle ve kanla-kaosla iktidara gelmeyi hayal etmekten bıkmayan vicdansızlar.
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Parti kurmayacak olan Muharrem İnce’nin yol haritası 11 Ağustos 2020 | 3.603 Okunma Biraz tahammüllü olun ve öz eleştiri yapın… 11 Ağustos 2020 | 2.353 Okunma Abdurrahman Bey Graham Fuller’in teklifini kabul etseymiş keşke… 08 Ağustos 2020 | 6.202 Okunma ‘Kafasını Kaybeden Adam’ ve ‘Beyin böncüklemesi’ 06 Ağustos 2020 | 896 Okunma “Bizim mahalle” operasyonu ve bir “küçük” adamın büyük hırsı 06 Ağustos 2020 | 3.761 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar