Siyasetin iki GDO’lu ürünü; Akşener ve Karamollaoğlu

Muhalif medya istiyor ki sürekli Meral Akşener ve Temel Karamollaoğlu konuşulsun. Bu yüzden de yüzde 0,6 oy alan ve seçime girmemiş iki ismi manşetleriyle haber bültenlerinden eksik etmiyorlar. Tamam, konuşalım ama bizler...

Muhalif medya istiyor ki sürekli Meral Akşener ve Temel Karamollaoğlu konuşulsun. Bu yüzden de yüzde 0,6 oy alan ve seçime girmemiş iki ismi manşetleriyle haber bültenlerinden eksik etmiyorlar.

Tamam, konuşalım ama bizler açısından bu, doktorların bir hastalık hakkında konuşmasından farksız. Geçmişte kaybettiklerinin acısını seçim sürecini zehirleyerek dindirmeye çalışan bu iki GDO’lu siyasetçi, Batı ve FETÖ’ye rehin verdikleri iradelerinin tutsağı artık.

Öyle ki müptezel çaresizlikleriyle, sığındıkları efendilerinin gözüne girebilmek için her türlü şaklabanlığı göze alabiliyorlar.
Söz gelimi Meral Akşener, FETÖ’nün Cumhurbaşkanı’nı nasıl olup da öldüremediğine âdeta hayıflanarak “15 Temmuz’da benim çağrım yüzünden 249 vatandaş ölseydi kafama kurşun sıkardım” diyor. Önceden de farklı değildi. Erdoğan’ı FETÖ’cülere “haşhaşi” dediği için eleştirip tehdit eden de oydu, 15 Temmuz öncesi “Yurtta sulh cihanda sulh” tekerlemesini ağzında sakız eden de.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
“Yerel hükûmet”in başkanı koli keserken Fetullah son talimatını verdi 07 Nisan 2020 | 417 Okunma Virüsten ölen ve ölecek İstanbullunun sorumlusu sensin!.. 04 Nisan 2020 | 7.284 Okunma Otel mi yiyelim, uçak ve otomobil mi yoksa buzdolabı mı? 02 Nisan 2020 | 5.076 Okunma Kara Kutu’nun İBB’deki çömezinden beklenen hareket 31 Mart 2020 | 4.045 Okunma BND takipte, MİT de takip ediyor mu? 31 Mart 2020 | 2.685 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar