Öldürülen Ali Asaf bebek AĞAÇ OL POZİSYONUNU bilseydi yaşar mıydı?

Türkiye Gazetesi Yazarı Fuat Uğur'un bugünkü (05.07.2022)''Öldürülen Ali Asaf bebek AĞAÇ OL POZİSYONUNU bilseydi yaşar mıydı?'' başlıklı yazısı.

Çok önemli bir pozisyon bu.
Canını seviyorsan, hemen o pozisyonu alacaksın: AĞAÇ OL!
Tehlike geçince yeni komut: Rahat!
“Hazır ol!” gibi bir şey yani.
İki yaşındaki Ali Asaf bebek bu pozisyonu bilmiyordu ve öldü. Ali Asaf’ın 5 yaşındaki ablası Nehir de bilmiyordu ama o canını zor da olsa hastanede tedavi edilerek kurtardı.
72 yaşındaki Mustafa Topal, biraz yaş almanın verdiği atalet nedeniyle olsa gerek, beceremedi AĞAÇ OLMAYI ve o da öldü. Kaçmak gibi bir hata yapmıştı üstelik. Korkmayacak ve bekleyecekti oysa. Katili belki de koklayıp öldürmeyecekti onu. Şans, kader, kısmet…

82 yaşındaki Mehmet Arsoy engelliydi. Tekerlekli sandalyesinde evine giderken “engelli olmak gibi büyük bir hatası” sebebiyle ayağa kalkıp AĞAÇ OL pozisyonu almadı.

Sonuç? O da öldü tabii.

Bu yılın başından itibaren 11 vatandaşımız aynı nedenle öldü.

Ağaç olamadıkları için.

Çok cahil bir milletiz. Öğrenemiyoruz şu sokak köpeklerine nasıl davranacağımızı.

AK Parti Ankara Milletvekili Sayın Prof. Dr. Arife Polat Düzgün’ün tavsiyesini dinleselerdi canlarından olmayacaklardı. Şöyleymiş:

“Ağaç ol pozisyonu alıp ellerimizi birleştireceğiz ve içimizden saymaya başlayacağız. 60'a kadar sayın, o gider..."

Tabii siz o gidinceye dek hücceten gitmezseniz!
Çünkü Sayın bilim insanı vekilimiz “Bu köpekler size durup dururken saldırmaz” diyor. Bunlar temel ihtiyaçları giderilmeyince saldırıyormuş meğer.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Pensilvanya’yı ele geçiren ekibin seçim stratejisi İyi Parti operasyonlarıyla başladı 13 Ağustos 2022 | 3.973 Okunma Mehmet Ali Çelebi’nin çıldırttığı CHP’li yöneticiler ve geri tepmeli “Oyumu geri ver” söylemi 11 Ağustos 2022 | 3.281 Okunma CIA böyledir Aslı, üzgünüm ama Henri seni perdeleme için kullandı 09 Ağustos 2022 | 5.510 Okunma Helalleşme: Affet bizi Roboski, ben de sizi katleden FETÖ’cüleri affedeceğim 06 Ağustos 2022 | 1.754 Okunma FETÖ’cüler hangi lideri daha çok destekliyor ve neden? 04 Ağustos 2022 | 6.514 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar