“O benden daha cesurdu”

Bugün tüm dünya medyası Tayyip Erdoğan’ın devlet aklını vizyonu ve cesaretiyle birleştirerek attığı adımları şaşkınlıkla değerlendiren yazılarla dolu.

Ülkemizin karşılaştığı sorunların ve içeride yaşadığımız sıkıntıların Batı ve ABD’nin ülkemizde besledikleri PKK, FETÖ gibi terör örgütlerinden kaynaklı olduğunu ve bir de onlarla iş birliği içindeki muhalefetle, mecburen demokratik platformda mücadele edilmek zorunda kalındığını bilmeyen, görmeyen kaldı mı?
Önceki gün Taarruzi insansız Hava Aracı (TİHA) kapsamında geliştirilen ve 40 bin feet irtifaya kadar yükselebilip 24 saat uçuş gerçekleştirebilen, 6 ton kalkış ağırlığına ve 1,5 ton faydalı yük taşıma kapasitesine sahip olan Bayraktar AKINCI’nın Türk Silahlı Kuvvetleri envanterine girişiyle ilgili tören vardı. Orada Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın tarihe geçen sözlerini dinledik.
Bir yandan da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Batı ve ABD tarafından içimize yerleştirilmiş ve bir kısmı safra olarak devletten temizlenmiş bu atıklarını, casuslarını “yeniden devletin içine sokacağız” vaadini...
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kılıçdaroğlu'na biçilen rol! 19 Ekim 2021 | 1.819 Okunma Kadın tacirinin traktörüne gelen haciz ve ekonominin geleceği 16 Ekim 2021 | 3.054 Okunma Cüretkârlıkları ilginç ama yine cami duvarında eşeleniyorlar 14 Ekim 2021 | 3.030 Okunma FETÖ Kılıçdaroğlu’na suikast yapar mı? 12 Ekim 2021 | 5.233 Okunma Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz’ın tartışılan maaşı gerçekte ne kadar? 09 Ekim 2021 | 2.876 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar