Nush ile uslanmayanın...

Einstein’ın lafıdır:“Sorunlarımızı, onlara sebep olan düşünce tarzımızı kullanarak çözemeyiz.”Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve yönetim bu sözü belki işitmiştir...

Einstein’ın lafıdır:
“Sorunlarımızı, onlara sebep olan düşünce tarzımızı kullanarak çözemeyiz.”
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve yönetim bu sözü belki işitmiştir bilemiyorum ama PKK denilen barbar örgüte, hendek kazıp çözüm sürecini ellerinin tersiyle ittikleri andan itibaren 40 yıldır görülmeyen en sert ve ölümcül darbeleri indirmeye başladı.
Erdoğan ve hükûmet on yıllardır dili ve kültürü yok sayılıp aşağılanan Kürt halkının kendisine oy veren kesimlerinde bile var olan “PKK ile görüşülsün, barış olsun” talebini reddetmedi ve büyük bir siyasi yükün altına girdi. Silah bırakılması şartıyla siyasi alanın açılmasıydı sürecin ana ilkesi.
Ama bu barbar ve emperyalizmin uşağı örgüt ile yöneticileri ABD’den Suriye’nin kuzeyinde bir devlet sözü alınca, süreci sabote edip hendek kazarak sözümona büyük bir “halk ayaklanması” çıkarmayı planladılar.  
Sonrasını biliyorsunuz, 5000 kadarı o hendeklere gömüldü.
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kemal bey gidiyor anladık da yerine kim gelecek? 19 Eylül 2020 | 6.244 Okunma Bir FETÖ cinayeti sessizce, tereyağından kıl çeker gibi kapatıldı? 17 Eylül 2020 | 6.710 Okunma Doktor Zelenko’yu tanıyalım ve COVID-19’daki büyük oyunu görelim 15 Eylül 2020 | 9.954 Okunma FETÖ’cüler TSK’ya yeniden sızabilir mi? 12 Eylül 2020 | 2.751 Okunma Çok şakacısınız Cavit Bey, demek Erdoğan’a yakınsınız? 12 Eylül 2020 | 4.298 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar