Nush ile uslanmayanın...

Einstein’ın lafıdır:“Sorunlarımızı, onlara sebep olan düşünce tarzımızı kullanarak çözemeyiz.”Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve yönetim bu sözü belki işitmiştir...

Einstein’ın lafıdır:
“Sorunlarımızı, onlara sebep olan düşünce tarzımızı kullanarak çözemeyiz.”
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve yönetim bu sözü belki işitmiştir bilemiyorum ama PKK denilen barbar örgüte, hendek kazıp çözüm sürecini ellerinin tersiyle ittikleri andan itibaren 40 yıldır görülmeyen en sert ve ölümcül darbeleri indirmeye başladı.
Erdoğan ve hükûmet on yıllardır dili ve kültürü yok sayılıp aşağılanan Kürt halkının kendisine oy veren kesimlerinde bile var olan “PKK ile görüşülsün, barış olsun” talebini reddetmedi ve büyük bir siyasi yükün altına girdi. Silah bırakılması şartıyla siyasi alanın açılmasıydı sürecin ana ilkesi.
Ama bu barbar ve emperyalizmin uşağı örgüt ile yöneticileri ABD’den Suriye’nin kuzeyinde bir devlet sözü alınca, süreci sabote edip hendek kazarak sözümona büyük bir “halk ayaklanması” çıkarmayı planladılar.  
Sonrasını biliyorsunuz, 5000 kadarı o hendeklere gömüldü.
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
“FETÖ’nün siyasi ayağı” önergesinin ardındaki gerçek 18 Ocak 2020 | 5.760 Okunma Böyle bir şerefsizliği ve rezilliği hayatımda görmedim 16 Ocak 2020 | 5.018 Okunma FETÖ’de son kavganın sebebi; Bank Asya’yı kim soydu? 14 Ocak 2020 | 6.189 Okunma Bu kayıkçı kavgasının bedeli ağır olacak 09 Ocak 2020 | 4.797 Okunma BAE Libya’da cami duvarında eşelenirken… 09 Ocak 2020 | 2.683 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar