Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar nasıl hayal kırıklığı yarattı?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar’a ağır eleştirilerde bulunmasını bir sportif faaliyet gibi izliyorum son zamanlarda.O kadar çok sık yaşanıyor ki bu.Kemal...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar’a ağır eleştirilerde bulunmasını bir sportif faaliyet gibi izliyorum son zamanlarda.

O kadar çok sık yaşanıyor ki bu.

Kemal Bey'in yoğun salvolarının arkasında Bakan Hulusi Akar’ın yarattığı derin hayal kırıklığının etkisi olduğunu düşünüyorum ben.

Sebebini anlatacağım ama şu son olaya değinmeden geçmeyelim.

Kılıçdaroğlu, Bakan Akar ile ilgili günlük spor aktivitesine geçtiğimiz günlerde Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) kuvvet komutanlarını da dâhil etti.

Malum, iki hafta önce CHP Genel Başkanı’nın bir zamanlar diline doladığı ünlü Tank Palet Fabrikası’nın ürettiği altı adet fırtına obüsünün teslim töreni nedeniyle Millî Savunma Bakanlığı ve Genelkurmay Başkanlığı tarafından düzenlenen ortak toplantıya Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan da davetli olarak katılıp konuşma yapmıştı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Köpekler kan kokusu mu aldı? 28 Ocak 2023 | 4.076 Okunma Yeni Yüksek Seçim Kurulu Başkanlığı için en şanslı aday 26 Ocak 2023 | 1.894 Okunma Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar nasıl hayal kırıklığı yarattı? 24 Ocak 2023 | 6.856 Okunma Sütçü Rasim Usta ne yapsın? 21 Ocak 2023 | 2.498 Okunma 14 Mayıs tarihi Küresel Şer İttifakı’na atılmış bir tokat! 19 Ocak 2023 | 1.272 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar