Mehmet Şimşek’e hükümet çevrelerinden çelme takılabilir mi?

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in bakan olma sürecinde yaşanan o çarpıcı bilgiyi öğrendiğimde aklımdan geçen “İşi hakikaten çok zor” düşüncesi oldu....

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in bakan olma sürecinde yaşanan o çarpıcı bilgiyi öğrendiğimde aklımdan geçen “İşi hakikaten çok zor” düşüncesi oldu. Dolayısıyla da başlıktaki o sual gerekli hale geldi.

Sorunun cevabını ve Şimşek’in Bakan oluş sürecinde yaşananları bilmek ileride neler olabileceğinin de işaretlerini veriyor bize.

Mehmet Şimşek’in Hazine ve Maliye Bakanlığına atanma süreci hafızamızda taze. İsmi geçtiği ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile ilk kez görüntülendiği andan itibaren Ortodoksçu iş dünyasıyla medyayı bir heyecan sardı malum. Dedikodular havada uçuştu.

Hatırlayalım:

-Erdoğan sıkıştı çareyi Mehmet Şimşek’te buldu.

-Şimşek kabul etmiyor ama Erdoğan bastırıyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
CHP içi kavgada mecbur kalsam kimi desteklerim? 30 Eylül 2023 | 2.367 Okunma O Portakalı alın… 28 Eylül 2023 | 81 Okunma Su uyur, FETÖ uyumaz; "GARSON"a sorun daha binlercesi var… 28 Eylül 2023 | 5.493 Okunma Ümit Özdağ! Trollerin beni korkutamaz, bağlamazsan bağlarlar… 26 Eylül 2023 | 5.115 Okunma Salgın hastalıklar kapımızda, hazır mısınız? 23 Eylül 2023 | 2.763 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar