Manavdan hıyar mı seçiyoruz, Ankara’ya başkan mı?

Mansur Yavaş hakkında sahte senet düzenlemekten dolayı verilmiş 500 bin liralık para cezası kararı yeni değil. Aylar öncesinden belli ama o konuşmayı hep reddetti. Biz Medya...

Mansur Yavaş hakkında sahte senet düzenlemekten dolayı verilmiş 500 bin liralık para cezası kararı yeni değil. Aylar öncesinden belli ama o konuşmayı hep reddetti. Biz Medya Kritik programında, Türkgün adlı gazetede yayınlanan bu iddiaları iki ay önce gündeme getirmiştik. O zaman da aynını yaptı. Soruların hiçbirine yanıt veremedi.
Ve seçime bir ay kala Sabah gazetesi skandalı yeniden duyurup Türkiye’nin gündemine sokunca muhterem beş gün kadar bekledikten sonra basın toplantısı yaptı. Sürekli olarak “Mağdurum da mağdurum” dedi. Basın toplantısının sonunda da gazetecilerden soru kabul etmedi.
Şimdi Cumhuriyet’i, Sözcü’sü, Halk TV’si ve FOX’u ağız birliği etmişçesine Mansur Yavaş’ı aklamaya çalışıyor ve ben hayretle izliyorum. Sözcü’nün yazarları görev emri almışçasına hepsi birden Mansur Yavaş için hazır ola geçti. Bremen mızıkacıları gibiler. Söyledikleri ortak terane şu:
“Tam seçimler yaklaşırken bu iddiaları ortaya atıp Mansur Yavaş’ı yıpratmaya çalışıyorlar. Düelloda bile mertlik vardır, ayıp değil mi?”
 
AYIP OLUYOR, SÖYLEMEYELİM, KONUŞMAYALIM
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Akşener’e “namussuz” diyenler neden onunla ittifak yapar? 21 Mayıs 2019 | 0 Okunma Bir mazlum halkın insanlığın vicdanına arz-ı hâli; Elveda Çerkesya 21 Mayıs 2019 | 6 Okunma Hallowen Kabağı böyle patlatılacak 18 Mayıs 2019 | 1.983 Okunma İhanetin ilk evresi hırsızlıktı 16 Mayıs 2019 | 2.622 Okunma Banka soyanları anarak hırsızlığı kutsadılar 14 Mayıs 2019 | 2.759 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar