Küresel Çete FETÖ’yü Avrupa’ya kaydırdı, Fetullah ıskartaya çıkarılıyor

Geçen hafta “İpler iyice koptu; Gülen, Mustafa Özcan’ın kızını da harcadı” başlıklı yazımın dipnotunda yazılacak başka önemli konular daha olduğunu...

Geçen hafta “İpler iyice koptu; Gülen, Mustafa Özcan’ın kızını da harcadı” başlıklı yazımın dipnotunda yazılacak başka önemli konular daha olduğunu belirtmiştim hatırlarsanız.
Fetullah Gülen’i elemanlarının çoluğunu çocuğunu polise ihbar ettirecek kadar öfkelendiren hususlardan biri de Mustafa Özcan ve ekibinin Avrupa dışında 15-20 ülkeyi daha denetimi altında tutması. Fetullah Gülen, Amerika dışında (O da artık sallantıda) yalnızca Yeni Zelanda, Güney Afrika Cumhuriyeti ve Avustralya’yı kontrol edebiliyor. Bu ülkeler ise para kaynakları açısından diğerlerine oranla ve sayısal anlamda da güçlü değil.
Ama asıl mesele, Fetullah Gülen’i artık rakibi konumuna gelen Mustafa Özcan’ın oğlundan sonra kızını da polise ihbar ettirme noktasına getiren husus, FETÖ’yü çökerten 15 Temmuz darbe girişiminin tartışmaya açılması.
 
FETULLAH İLE MUSTAFA ÖZCAN ARASINDA 15 TEMMUZ KAVGASI
 
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ahmet… Bir oksimoron... 16 Kasım 2019 | 6.141 Okunma Fetullah’tan kendisini soyup soğana çeviren Özcan’a “Balyoz” tehdidi 14 Kasım 2019 | 8.165 Okunma Onca belaya rağmen ekonomik veriler neden düzeliyor? 14 Kasım 2019 | 2.594 Okunma Hükûmet İBB ve İmamoğlu için nasıl bir siyaset izlemeli? 12 Kasım 2019 | 6.699 Okunma Murat Hazinedar’ın cevabı 12 Kasım 2019 | 372 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar