Küresel Çete FETÖ’yü Avrupa’ya kaydırdı, Fetullah ıskartaya çıkarılıyor

Geçen hafta “İpler iyice koptu; Gülen, Mustafa Özcan’ın kızını da harcadı” başlıklı yazımın dipnotunda yazılacak başka önemli konular daha olduğunu...

Geçen hafta “İpler iyice koptu; Gülen, Mustafa Özcan’ın kızını da harcadı” başlıklı yazımın dipnotunda yazılacak başka önemli konular daha olduğunu belirtmiştim hatırlarsanız.
Fetullah Gülen’i elemanlarının çoluğunu çocuğunu polise ihbar ettirecek kadar öfkelendiren hususlardan biri de Mustafa Özcan ve ekibinin Avrupa dışında 15-20 ülkeyi daha denetimi altında tutması. Fetullah Gülen, Amerika dışında (O da artık sallantıda) yalnızca Yeni Zelanda, Güney Afrika Cumhuriyeti ve Avustralya’yı kontrol edebiliyor. Bu ülkeler ise para kaynakları açısından diğerlerine oranla ve sayısal anlamda da güçlü değil.
Ama asıl mesele, Fetullah Gülen’i artık rakibi konumuna gelen Mustafa Özcan’ın oğlundan sonra kızını da polise ihbar ettirme noktasına getiren husus, FETÖ’yü çökerten 15 Temmuz darbe girişiminin tartışmaya açılması.
 
FETULLAH İLE MUSTAFA ÖZCAN ARASINDA 15 TEMMUZ KAVGASI
 
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İYİ Parti’de “Çerkesçilik” mi yapılıyor yoksa FETÖ’cülük mü? 27 Ekim 2020 | 7.236 Okunma Küçük Prens’in kara deliği FETÖ’cü ailesi 24 Ekim 2020 | 4.122 Okunma Devletin istihbarat teşkilatları Meral Akşener’i doğrular mı? 22 Ekim 2020 | 2.693 Okunma Markar’la anılar… 20 Ekim 2020 | 631 Okunma Sahte içkiden kitlesel ölümlerin sebebi ve içki fiyatları 17 Ekim 2020 | 970 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar