Küçük Prens’in kara deliği FETÖ’cü ailesi

FETÖ’nün her ihtimale hazırlıklı olmayı gerektirecek planları ve buna uygun yetiştirdiği elemanları vardır. Özellikle siyasal partilerin içine sızacak adamlarını ta...

FETÖ’nün her ihtimale hazırlıklı olmayı gerektirecek planları ve buna uygun yetiştirdiği elemanları vardır. Özellikle siyasal partilerin içine sızacak adamlarını ta küçüklüğünden itibaren özenle yetiştirilmesini sağlar. Aile üyelerinden bazılarının örgütle bağlantısı olsa bile o “seçilmiş” kişi ne örgüt okullarında ve dershanelerinde eğitim görür, ne ışık evlerinde bulunur ne de derneklerinde yer alır. O, soğutucuda “kara günler” için saklanan kişidir. Tüm casusluk örgütlerinin en temel uygulama biçimlerinden, “Uyuyan Ajan” modelidir bu.

FETÖ de bir casusluk örgütü olduğu için buna şaşırmamak gerekir...

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ’ın partinin İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’nun FETÖ’cü olduğunu söylemesinin ardından ortaya şaşırtıcı bir durum çıktı.
O durum, Buğra Kavuncu’nun saymakla bitmeyen FETÖ iltisaklı aile fertleri ve ilişkileri. Şu anda tutuklu olan Enver Altaylı’dan, kuzeni eski Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu’ya kadar pek çok isim. Kimi firari, kimi tutuklu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hintli dokumacıların parmaklarını kesen emperyalizm CHP’nin de sahibidir 01 Aralık 2020 | 4.277 Okunma Kılıçdaroğlu kendisine “Çakıcı’ya sataş” diyenlerin tehlikeli niyetini biliyor mudur? 28 Kasım 2020 | 5.048 Okunma FETÖ metaforları ve Âdem Peygamber’den gelmenin “avantajları” 26 Kasım 2020 | 3.355 Okunma Demirtaş’a “siyasetçi” demek ahlaksızlık değilse bile ahmaklıktır 24 Kasım 2020 | 3.227 Okunma FETÖ’cüleri sosyal medyada tespit etme kriterleri 24 Kasım 2020 | 1.197 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar