Kod adı Sezai! FETÖ’nün Bahçeli üzerinden kanlı plânı

Artık biliyoruz ve geçmiş örneklerinde defalarca gördük ki FETÖ bir kumpas hazırlığındaysa, önce işi üzerine yıkacakları kişinin ya da partinin bu kumpası yapacağını yaymaya başlar.

Ve bir şey daha. Bunun için kendi elemanlarını bile kolaylıkla gözden çıkarır.
İşte FETÖ tabanı ve cezaevlerindeki FETÖ’cüler bu çıplak gerçeklikle ilk kez yüz yüze geldiler ve bu yüzden büyük şaşkınlık içindeler.
Cezaevindeki FETÖ’cüler kendi ölümleri üzerine oynanan korkunç tezgâhı nasıl öğrendi?
Baştan alıp özetleyelim. Konuya dair çok yazı çıktı ama lüzumsuz detaylara sapmadan bana Ümit Akdemir’in de verdiği bilgiler ışığında meselenin özetini anlatacağım.
Hatırlayacaksınız, 2018 yılında MHP lideri Devlet Bahçeli “FETÖ ve PKK gibi terör sanıkları dışındaki mahkûmlara af getirilsin” diye bir öneride bulundu. MHP’den de “Eğer af olmazsa isyan ve karışıklık çıkabilir” açıklamaları geliyordu.
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Batıcılaşma paçozluğunun “komedyen”deki tezahürü 21 Eylül 2019 | 2.834 Okunma “Külliye, bir sorunumuz var!” 19 Eylül 2019 | 7.450 Okunma Patates üreticilerinin yüzü güldü, sıra soğan ve domateste 19 Eylül 2019 | 312 Okunma Cumartesi Anneleri evlatlarını Meral Akşener’den isteyebilir 17 Eylül 2019 | 4.090 Okunma Kürtler artık o mazlumlardan olmayacak 14 Eylül 2019 | 2.931 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar