Kod adı Sezai! FETÖ’nün Bahçeli üzerinden kanlı plânı

Artık biliyoruz ve geçmiş örneklerinde defalarca gördük ki FETÖ bir kumpas hazırlığındaysa, önce işi üzerine yıkacakları kişinin ya da partinin bu kumpası yapacağını yaymaya başlar.

Ve bir şey daha. Bunun için kendi elemanlarını bile kolaylıkla gözden çıkarır.
İşte FETÖ tabanı ve cezaevlerindeki FETÖ’cüler bu çıplak gerçeklikle ilk kez yüz yüze geldiler ve bu yüzden büyük şaşkınlık içindeler.
Cezaevindeki FETÖ’cüler kendi ölümleri üzerine oynanan korkunç tezgâhı nasıl öğrendi?
Baştan alıp özetleyelim. Konuya dair çok yazı çıktı ama lüzumsuz detaylara sapmadan bana Ümit Akdemir’in de verdiği bilgiler ışığında meselenin özetini anlatacağım.
Hatırlayacaksınız, 2018 yılında MHP lideri Devlet Bahçeli “FETÖ ve PKK gibi terör sanıkları dışındaki mahkûmlara af getirilsin” diye bir öneride bulundu. MHP’den de “Eğer af olmazsa isyan ve karışıklık çıkabilir” açıklamaları geliyordu.
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Saray’dan atlayan çıplak genç ve bataklığa çekilen ülkemiz 21 Kasım 2019 | 5.482 Okunma Kasabın bıçağını yalayan inekler gibi 19 Kasım 2019 | 5.460 Okunma Ahmet… Bir oksimoron... 16 Kasım 2019 | 6.196 Okunma Fetullah’tan kendisini soyup soğana çeviren Özcan’a “Balyoz” tehdidi 14 Kasım 2019 | 8.232 Okunma Onca belaya rağmen ekonomik veriler neden düzeliyor? 14 Kasım 2019 | 2.606 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar