Kim’den konuşuyoruz tanıyıp, bilelim...

Türkçe kelime oyunları yapmaya ne müsait bir ismi var değil mi? Ben de kendimi alamadım işte.Azerbaycan-Ermenistan arasındaki çatışmalar dünyanın gündemine oturmuşken, Türkiye, Ermeni asıllı Amerikalı şey Kim Kardashian’ın açıklamalarıyla başlayan tartışmaları konuşuyor.

Türkçe kelime oyunları yapmaya ne müsait bir ismi var değil mi? Ben de kendimi alamadım işte.

Azerbaycan-Ermenistan arasındaki çatışmalar dünyanın gündemine oturmuşken, Türkiye, Ermeni asıllı Amerikalı şey Kim Kardashian’ın açıklamalarıyla başlayan tartışmaları konuşuyor.

Kim, malum “Azerbaycan derhal durdurulmalı ve Türkiye’nin yardım etmesi engellenmeli” çağrısı yaptı sosyal medya hesabından.

Bu sözleri değerli basınımız “Kim Kardashian’dan küstah açıklama” diye verdi beklendiği üzere.

Peş peşe gelen tepkilerin kreşendosu ise Show Haber Sunucusu Ece Üner’dendi:

“Kardashian'ın kameralara göstermeye alışık olduğu, dolayısıyla hepimizin yakından tanıdığı büyük bir kaynağı var. Bu sözleri söylerken ve bu çıkışı yaparken de yine aynı kaynağı mı referans aldı acaba?”

Ece Üner konuşmasıyla Kim Kardashian’ın silikon vadisine dönmüş olan dünya çapındaki ve devasa boyutlardaki poposunu ima etti tabii.  

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Markar’la anılar… 20 Ekim 2020 | 588 Okunma Sahte içkiden kitlesel ölümlerin sebebi ve içki fiyatları 17 Ekim 2020 | 955 Okunma AYM; toplantı saat 17.00’de, tweet 20.00’den sonra 17 Ekim 2020 | 1.403 Okunma Engin Yıldırım’ın “ışıklı” darbe iması AYM’deki hangi hesabı bozdu? 15 Ekim 2020 | 4.937 Okunma Yargıtay’da seçimler tamamlandı; üç daire başkanı da seçildi 15 Ekim 2020 | 1.758 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar