Kılıçdaroğlu’nun iki aşamalı “ince” planı…

Bugün size ilginç kulis bilgileri ve işitmediklerinizi yazacağım. Sadece CHP’den değil, Yeniden Refah Partisi ve Saadet Partisi de bu sayfanın konukları arasında.Şimdi kimileri “Kemal Bey, Muharrem İnce’yi ziyaret ederek...

Bugün size ilginç kulis bilgileri ve işitmediklerinizi yazacağım. Sadece CHP’den değil, Yeniden Refah Partisi ve Saadet Partisi de bu sayfanın konukları arasında.

Şimdi kimileri “Kemal Bey, Muharrem İnce’yi ziyaret ederek kendini küçük düşürdü” diyor.

Cumhurbaşkanı adayı ve Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce “Hoş geldiniz, güle güle” dediği içinmiş bu. Tabii Kılıçdaroğlu da köpürtülen bu lafın üzerine atladı ve fırsat bu fırsat hemen “kibir” iması içeren bir tweet attı.

Oysa işin aslı faslı öyle değil.

Önce bir Muharrem İnce’ye kulak verelim, ne dedi dün sosyal medyadan yaptığı açıklamasında?

“Öncelikle bilinmelidir ki ne CHP yönetimi ne de Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, bana veya partime herhangi bir ittifak teklifinde bulunmamıştır.”

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Merve Dizdar ve Nuri Bilge Ceylan’lar bize neyi anlatıyor? 03 Haziran 2023 | 2.325 Okunma İmamoğlu CHP’nin 12. katına yürürken Fatih Portakal Sözcü TV’den fitili ateşledi 01 Haziran 2023 | 6.612 Okunma Son umutlarını zavallıca Cumhurbaşkanı’nın sağlık durumuna bağladılar 31 Mayıs 2023 | 5.853 Okunma Şehir efsaneleri bitti; İmamoğlu ve Yavaş’ın katkısı SIFIR 29 Mayıs 2023 | 2.076 Okunma Bugün artık yarındır! 28 Mayıs 2023 | 1.601 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar