Kılıçdaroğlu’na sorularım var: Kaos ve suikast planlarının neresindesiniz?

Türkiye Gazetesi Yazarı Fuat Uğur'un bugünkü (19.05.2022)''Kılıçdaroğlu’na sorularım var: Kaos ve suikast planlarının neresindesiniz?'' başlıklı yazısı.

Başlığa sığmadığı için diğer sorularla devam edeyim:
-Sayın Kılıçdaroğlu, sürekli dillendirdiğiniz seri suikast tertiplerini ve beraberinde gelmesi planlanan kaos hazırlığını kimden öğrendiniz? MOSSAD? FETÖ? CIA? MİT? FSB? BND?

-12 Ekim 2021’de Mersin’de gazetecilerle sohbetinizde "Siyasi cinayetler kaygım var. Erdoğan gitmemek için her şeyi yapacaktır" dediniz. Bu “kaygı”nızın kaynağı kimdi ya da neydi? MHP Lideri Devlet Bahçeli size “Varsa elinde belgeler, savcılığa teslim et. Korku iklimi ile siyasi istikrarsızlık peşinde koşma” diyerek bir çağrıda bulundu. Neden gereğini yapmadınız? Amacınız ortaya bir kıtır atıp kaos değirmenine su taşımak mıydı?

-Mersin’in ardından iki gün önce de “Hedefleri arasında gayrinizami harp eğitimi var. Yani, sabotaj, baskın, pusu kurma, tahrip, suikast ve tedhiş” diye tanımlayıp, aniden önünde basın toplantısı yapma gereğini hissettiğiniz, uluslararası alanda askerî eğitim, savunma danışmanlığı, mühimmat alımı gibi hizmetler sunan SADAT adlı şirketi, işlenecek siyasi suikastların gerçek faillerini saklamak için mi hedef gösterdiniz? Çünkü ABD’li Black Water benzeri bu şirketin şimdiye dek adını bile işittiğinizden şüpheliyim. Kim sizi yönlendirdi?

-Yoksa bu şirket uluslararası planda emperyal niyetlerini ve uygulamalarını çok iyi bildiğimiz, yurt dışındaki patronlarınızın silah satışı ve askerî eğitim alanlarında karşısına dikildiği için mi hedefiniz hâline geldi?

 

MİLLET İTTİFAKI’NDAKİ KRİPTO ORGANİZE İŞLER

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Öldürülen Ali Asaf bebek AĞAÇ OL POZİSYONUNU bilseydi yaşar mıydı? 05 Temmuz 2022 | 2.322 Okunma Bir yazı yazdık, önce FETÖ’cüler, sonra CHP’liler zıpladı 02 Temmuz 2022 | 4.385 Okunma Temeli Nazilerle atılan NATO’ya ne kadar güvenebiliriz? 30 Haziran 2022 | 2.525 Okunma Türk cezaevlerindeki Batılı askerlere yenileri eklenebilir 28 Haziran 2022 | 1.914 Okunma İzin... 21 Haziran 2022 | 618 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar