Kılıçdaroğlu CHP seçmenine kendi ismiyle şantaj yapıyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu son aylarda da yeni bir yöntem deniyor.Mankurtlaştırdığı seçmen tabanını her gün test ediyor.Onları her şeye alıştırıyor önce. Akıl almaz...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu son aylarda da yeni bir yöntem deniyor.
Mankurtlaştırdığı seçmen tabanını her gün test ediyor.
Onları her şeye alıştırıyor önce. Akıl almaz yalanlarına, iftiralarına, FETÖ’cüleri yeniden devlet memuru yapma, cezaevindeki FETÖ’cüleri “masum insanlar, gazeteciler” diyerek cezaevinden çıkarma vaadinden, HDP ve PKK ile ilişkilere kadar her şeye.
Gözlemliyorlar.
Bu ipini koparmışlık hâli CHP’li seçmenler tarafından eleştiriliyor mu?
“Yok artık bu kadar da olmaz” diyenler var mı?
Kısaca yeterince kulak memesi kıvamına geldiler mi?

Bundan SONRAKİ AŞAMA da başlıktaki şantaj ile ilgili.

Çünkü onların kendisi de bir proje olan Kılıçdaroğlu’na yaptırmak istedikleri bir ŞEY var ve bu konuda da çok ısrarcılar.

Onlar kim söylememe gerek yok, biliyorsunuz işte.

ABD’de gazetecilik yapan ve Washington’da siyasi kulislere de girebilen bir gazeteci tanıdığım geçen gün bana şunu söyledi:

“ABD’nin tek hedefi kendi istediği adayın Cumhurbaşkanı seçilmesi.”
....
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kadın tacirinin traktörüne gelen haciz ve ekonominin geleceği 16 Ekim 2021 | 2.982 Okunma Cüretkârlıkları ilginç ama yine cami duvarında eşeleniyorlar 14 Ekim 2021 | 3.027 Okunma FETÖ Kılıçdaroğlu’na suikast yapar mı? 12 Ekim 2021 | 5.226 Okunma Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz’ın tartışılan maaşı gerçekte ne kadar? 09 Ekim 2021 | 2.866 Okunma Amed’in Müslümanları onları unutmayacak! 07 Ekim 2021 | 788 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar