Kılıçdaroğlu bir haftada milletin hafızasından PKK ve FETÖ bağlantısını silebilir mi?

Halk arasında “Hafıza silme” ya da “Bilinçaltı temizleme” olarak adlandırılan bir terapi türü var, EMDR adı veriliyor. Belleğe takılı kalan travmatik anıların, korkuların, kaygıların...

Halk arasında “Hafıza silme” ya da “Bilinçaltı temizleme” olarak adlandırılan bir terapi türü var, EMDR adı veriliyor. Belleğe takılı kalan travmatik anıların, korkuların, kaygıların etkisi kaldırılıyor bu yöntemle. Ancak bu tedavi aylar sürüyor, bir haftada sonlandırılacak bir yöntem değil.

Hele bazı söz ve icraatlar hiç değil…

Çok örnek var da sıralayalım birkaçını.

Misal PKK’lılar dalyan gibi bir Mehmetçiğimizi şehit ettikten sonra sen çıkıp, “Yerel yönetim özerklik şartını tanıyacağım” diyorsan bu sözlerin milletin hafızasında kalıcı bir yer edinir kendine.

YPG’liler sınır ötesinden attıkları roketlerle Kilis’te Nusaybin’de, Reyhanlı’da evlerinde uyuyan onlarca insanımızı çoluk çocuk demeden katlederken sen "YPG terör örgütü değildir, halkını savunan bir örgüttür" diyor ve sunucu ısrar edip “Ama sınır ötesinden saldırıyorlar” deyince “Kim, onlar mı bize saldıracak, yok efendim” diyorsan sözlerin bu milletin hafızasına mıh gibi çakılır.

15 Temmuz gecesi Fetullah Gülen kahpesinin talimatıyla, askerimizin şanlı üniformasını giymiş Amerikan askeri satılıklar, darbe yapmaya kalkıp 252 insanımızı şehit ediyor ve sen bu darbe girişimine “Tiyatro, kontrollü darbe” diyorsan kimse bu lafı unutmaz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
CHP içi kavgada mecbur kalsam kimi desteklerim? 30 Eylül 2023 | 2.329 Okunma O Portakalı alın… 28 Eylül 2023 | 81 Okunma Su uyur, FETÖ uyumaz; "GARSON"a sorun daha binlercesi var… 28 Eylül 2023 | 5.465 Okunma Ümit Özdağ! Trollerin beni korkutamaz, bağlamazsan bağlarlar… 26 Eylül 2023 | 5.115 Okunma Salgın hastalıklar kapımızda, hazır mısınız? 23 Eylül 2023 | 2.763 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar