İYİ Parti’ye FETÖ’cü Genel Başkan ve sabah uyanacak “ÇİÇEK”

Önce, olayın cereyan ediş biçimini anlatayım size. Bilinen, lâkin detayları atlanan bir süreç bu... Ümit Özdağ’ın off the record konusundaki affına sığınarak. Çünkü zaten iş bir hayli dallanıp budaklandı.

Önce, olayın cereyan ediş biçimini anlatayım size. Bilinen, lâkin detayları atlanan bir süreç bu...

Ümit Özdağ’ın off the record konusundaki affına sığınarak. Çünkü zaten iş bir hayli dallanıp budaklandı.

Özdağ üç yıl önce söylüyor Satuk Buğra Kavuncu’yu ve o vakit kurucu üye olmasını engelliyor. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener İstanbul İl Başkanı yapmaya kalkışınca yeniden devreye giriyor ve “Bu adam FETÖ’cüdür” diyor.

Meral Hanım dinlemiyor tabii. Ümit Özdağ yeniden Meral Akşener’e giderek bu kez çok sert çıkışıyor:

“Yaptığınız çok yanlış, bu partiyi hepimiz MHP’den memnun olmadığımız için ayrılıp kurduk. FETÖ’ye paket teslim bir parti kurma amacımız yoktu.” 

Meral Hanım bu konuşmalarında Devlet’teki birtakım isimlerden Buğra Kavuncu hakkında bilgi aldığını ve kendisine FETÖ ile bağlantısı olmadığının söylendiğini ifade ediyor. 

Bu köşe yazısını aşağıdaki linke tıklayarak sesli bir şekilde dinleyebilirsiniz

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
FETÖ borazanları, siz Türkiye’yi ne sanıyorsunuz? 05 Aralık 2020 | 1.438 Okunma Hayırdır, hangi işinizi bozduk Ekrem Bey? 04 Aralık 2020 | 5.407 Okunma Çek Ekrem Abi'me de ordan bol acılı bir suikast! 03 Aralık 2020 | 4.358 Okunma Hintli dokumacıların parmaklarını kesen emperyalizm CHP’nin de sahibidir 01 Aralık 2020 | 4.483 Okunma Kılıçdaroğlu kendisine “Çakıcı’ya sataş” diyenlerin tehlikeli niyetini biliyor mudur? 28 Kasım 2020 | 5.286 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar