İYİ Parti’ye FETÖ’cü Genel Başkan ve sabah uyanacak “ÇİÇEK”

Önce, olayın cereyan ediş biçimini anlatayım size. Bilinen, lâkin detayları atlanan bir süreç bu... Ümit Özdağ’ın off the record konusundaki affına sığınarak. Çünkü zaten iş bir hayli dallanıp budaklandı.

Önce, olayın cereyan ediş biçimini anlatayım size. Bilinen, lâkin detayları atlanan bir süreç bu...

Ümit Özdağ’ın off the record konusundaki affına sığınarak. Çünkü zaten iş bir hayli dallanıp budaklandı.

Özdağ üç yıl önce söylüyor Satuk Buğra Kavuncu’yu ve o vakit kurucu üye olmasını engelliyor. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener İstanbul İl Başkanı yapmaya kalkışınca yeniden devreye giriyor ve “Bu adam FETÖ’cüdür” diyor.

Meral Hanım dinlemiyor tabii. Ümit Özdağ yeniden Meral Akşener’e giderek bu kez çok sert çıkışıyor:

“Yaptığınız çok yanlış, bu partiyi hepimiz MHP’den memnun olmadığımız için ayrılıp kurduk. FETÖ’ye paket teslim bir parti kurma amacımız yoktu.” 

Meral Hanım bu konuşmalarında Devlet’teki birtakım isimlerden Buğra Kavuncu hakkında bilgi aldığını ve kendisine FETÖ ile bağlantısı olmadığının söylendiğini ifade ediyor. 

Bu köşe yazısını aşağıdaki linke tıklayarak sesli bir şekilde dinleyebilirsiniz

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
BAE ile ilişkileri yeniden başlatan sebep 27 Kasım 2021 | 102 Okunma Faiz-enflasyon sarmalı ve iktidara tutulacak hakikat aynası 25 Kasım 2021 | 2.697 Okunma ABD, Türkiye’ye “demokrasi” getirmeye TÜRK parasına saldırarak başladı 25 Kasım 2021 | 1.252 Okunma Hava döndü, faiz çakalları kaybedecek, Türkiye kazanacak 23 Kasım 2021 | 7.365 Okunma Helallik ‘Kulüp’ünün ‘Aziz’leri ve yine o malum senarist 20 Kasım 2021 | 2.162 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar