İpler iyice koptu; Gülen, Mustafa Özcan’ın kızını da harcadı

Evet, FETÖ elebaşı acımadı ve oğlundan sonra kızını da harcadı.Lâkin karşılığı gecikmedi.Bu sütunlarda sürekli yazıyoruz ama artık sanırım kopuş tamamen gerçekleşti....

FETÖ elebaşı, geçmişte “Başyüceler Şûrası Başkanı ve Türkiye İmamı” olarak “En yüksek makamla” taltif ettiği sağ kolu, fakat son üç yıldır kıran kırana mücadele ettiği Mustafa Özcan’a yeni bir darbe daha indirdi ve kızı Zehra Bozkurt’u adamlarına ihbar ettirerek yakalattırdı.
Türkiye’nin yoğun gündemi nedeniyle Mustafa Özcan’ın kızı Zehra Bozkurt’un yakalanması kimsenin dikkatini çekmedi oysa bu operasyon çok önemliydi.
FETÖ’nün Türkiye yapılanması Zehra Bozkurt’u uzunca bir süredir elinde rehin tutmaktaydı. Mustafa Özcan kızının yurt dışına çıkarılması için sürekli örgüte uyarıda bulundu ama hep bir bahaneyle ya da savsaklamayla bu engellendi. Zehra Bozkurt da “ihbar edilirim” korkusuyla bağımsız olarak kaçmaya cesaret edemedi.
Fetullah, Mustafa Özcan ile aralarındaki kıran kırana savaş yüzünden ilk raundu oğlu Enes Özcan’ı yakalattırarak almıştı. Fakat rekabet bitmemişti. Mustafa Özcan FETÖ Avrupa yapılanmasını tamamen kontrolü altına alıp Pensilvanya’dan bağımsızlığını ilan edince kopuş başladı. Tabii Mustafa Özcan ve ekibi söylemde “Hocaefendi’ye bağlıyız” dese de herkes işin gerçeğini biliyordu. En başta da Fetullah Gülen.
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İYİ Parti’de “Çerkesçilik” mi yapılıyor yoksa FETÖ’cülük mü? 27 Ekim 2020 | 7.236 Okunma Küçük Prens’in kara deliği FETÖ’cü ailesi 24 Ekim 2020 | 4.122 Okunma Devletin istihbarat teşkilatları Meral Akşener’i doğrular mı? 22 Ekim 2020 | 2.693 Okunma Markar’la anılar… 20 Ekim 2020 | 631 Okunma Sahte içkiden kitlesel ölümlerin sebebi ve içki fiyatları 17 Ekim 2020 | 970 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar