İmamoğlu’nun reklamcısı Külliye’ye nasıl sızdı, amacı neydi?

Parmak ısırtan bir operasyon bu inanın. Bazıları gerçekten işi iyi biliyor. Öyle acayip bir olay ki, ben anlatacağım, siz teker teker taşları yerine oturtacaksınız. Kim kimdir ve ne yapmak istiyor, anlayacaksınız.

Parmak ısırtan bir operasyon bu inanın.

Bazıları gerçekten işi iyi biliyor. Öyle acayip bir olay ki, ben anlatacağım, siz teker teker taşları yerine oturtacaksınız. Kim kimdir ve ne yapmak istiyor, anlayacaksınız.

Önce hatırlatma.

2 Ocak tarihinde(*), İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamaoğlu’nun, başkanlığa geldikten 4-5 ay sonra kurulan BVA adlı şirketin markası Advertcity’ye İstanbul’un tüm outdoor ve televizyon reklamlarını yasal olarak tartışmalı bir yöntemle verdiğini yazmıştım.
 
İSTANBUL REKLAMLARINA HÜKMEDECEK İKİ TUHAF ORTAK
 
Yazımda Advertcity’nin Ahmet Köksal ve Murat Kapki adlı iki ortağının olduğunu belirtmiştim. Kimdi onlar?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hükûmet sokak köpeği terörünü çözemezse halkın sesini ıskalayacak! 04 Mart 2021 | 1.460 Okunma Çıkacak yasayla her yıl sokak köpeği vahşetini yaşayan 180 bin kişinin ahı alınmaz mı?.. 02 Mart 2021 | 1.228 Okunma Boğaziçili çocuklar serbest bırakılmalı ve tutuksuz yargılanmalıydı 27 Şubat 2021 | 1.180 Okunma HDP-Kandil için Öcalan neyse, CHP yönetimi için Atatürk de aynı 25 Şubat 2021 | 1.465 Okunma İmamoğlu’nun reklamcısı Kapki’nin 1 milyonluk davayla göz korkutma hevesi! 23 Şubat 2021 | 2.047 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 3 yorum