İmamoğlu CHP’nin 12. katına yürürken Fatih Portakal Sözcü TV’den fitili ateşledi

Her şey gözümüzün önünde oluyor.Kendisinin hiçbir partiyi desteklemediğini söyleyen (burada gülebilirsiniz) Sözcü TV Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal seçimden sonra aradan iki gün geçmeden açık...

Her şey gözümüzün önünde oluyor.

Kendisinin hiçbir partiyi desteklemediğini söyleyen (burada gülebilirsiniz) Sözcü TV Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal seçimden sonra aradan iki gün geçmeden açık çağrıda bulundu:

“Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, hemen istifa edin lütfen!”

Aslında siyaseten doğru bir çağrı. Kılıçdaroğlu’nun da çok sık referans aldığı Batı demokrasilerinde yalnızca bir seçim kaybeden siyasi parti genel başkanları bile istifa ederler. Bu durumda 12. kez seçim kaybeden Kemal Kılıçdaroğlu’nun bu anlayışa göre 10 yıldır yazlıktaki villasında torun torba muhabbeti yapıyor olması gerekirdi.

Gel gelelim kazın ayağı öyle değil.

Fatih Portakal başka bir senaryo ve seçenek olmasaydı, dahası “yükselen ve desteklenen” bir “GÜÇ” arkasında durup ona start vermeseydi bu çağrıyı yapabilir miydi sizce? Tabii ki hayır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Salgın hastalıklar kapımızda, hazır mısınız? 23 Eylül 2023 | 371 Okunma Ümit Özdağ ile teşkilatını da FETÖ’cülerin akıbeti bekliyor ve o gün uzak değil… 21 Eylül 2023 | 7.026 Okunma O bakış… 19 Eylül 2023 | 2.175 Okunma Türkiye’de fındık üreticilerini bekleyen büyük tehlike! 16 Eylül 2023 | 2.316 Okunma Ekrem İmamoğlu ALEVİ KARTINI açtı… 14 Eylül 2023 | 7.320 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar