İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan önemli çağrı

Hepimizin artık bu travmatik dönemleri atlatmamız gerektiğini ve sükûnete ihtiyacımız olduğunu söyledi Bakan Soylu.

Son günlerde gazetecilere ve siyasetçilere yönelik fiziki saldırıları konuşur olduk.

Yeniçağ gazetesi yazarı ve Ankara Temsilcisi Orhan Uğuroğlu, KRT TV programcısı Avukat Afşin Hatipoğlu ve Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ.

Bu arada siyasetçi Gelecek Partisi’nden (GP) Ayhan Sefer Üstün de saldırıya uğramış ama pek üzerinde durulmamıştı. Üstüne Selçuk Özdağ da saldırıya uğrayınca “Ne oluyor yahu” dedik.

Kim ne iş çeviriyordu?

Selçuk Özdağ kendisine yapılan saldırıyı MHP ile ilişkilendiriyor. MHP lideri Devlet Bahçeli hakkında konuşması, bu konuşmayı Orhan Uğuroğlu’nun yazması yüzünden MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın ile sert bir tartışmaya girmişti.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Çıkacak yasayla her yıl sokak köpeği vahşetini yaşayan 180 bin kişinin ahı alınmaz mı?.. 02 Mart 2021 | 1.201 Okunma Boğaziçili çocuklar serbest bırakılmalı ve tutuksuz yargılanmalıydı 27 Şubat 2021 | 1.174 Okunma HDP-Kandil için Öcalan neyse, CHP yönetimi için Atatürk de aynı 25 Şubat 2021 | 1.464 Okunma İmamoğlu’nun reklamcısı Kapki’nin 1 milyonluk davayla göz korkutma hevesi! 23 Şubat 2021 | 2.042 Okunma FETÖ’nün özel misyoneri 20 Şubat 2021 | 1.108 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar