Hayırdır, hangi işinizi bozduk Ekrem Bey?

Ekrem Bey'e önerim şu: Ben dâhil kimseyi fikirlerini yazdığı, gazetecilik yaptığı için susturmaya, tehdit etmeye kalkışmasın. Suç duyurularıyla beni yıldıracağını sanıyorsa ciddi bir yanılgı içinde.

İnanılır gibi değil. Beş gün önceki “Kılıçdaroğlu kendisine ‘Çakıcı’ya sataş’ diyenlerin tehlikeli niyetini biliyor mudur?” başlıklı yazımda(*) Kemal Kılıçdaroğlu’nun Alaattin Çakıcı’ya yönelik suçlamalarını bahane etmeyi planlayan Küresel Çete’nin aparatı FETÖ’nün, bir kripto kamikazesiyle tıpkı Karlov suikastındaki gibi hazırlık içinde olduğunu, böylece ana muhalefet partisinin liderine suikast yaparak, PKK ve FETÖ’cülerin de katılımıyla Gezi’nin beş kat büyüklüğünde isyanlar zinciri başlatıp Türkiye’yi karıştırmanın amaçlandığını, Irak, Suriye ve Türkiye’de bir PKK devleti kurmayı hedeflediklerini anlattım. Bu yazım hem Türkiye’ye, hem Devlet’e, hem de CHP Genel Başkanı’na “FETÖ oyununa gelmeyin” uyarısıydı. Çünkü hazırladıkları bu suikast komplosuyla “Nasılsa Kemal Kılıçdaroğlu Alaattin Çakıcı’ya bir sürü laf söylüyor, başına gelen her şey de Çakıcı’nın, dolayısıyla ona kol kanat geren MHP lideri Bahçeli’nin, yani Cumhur İttifakı’nın üzerine kalır” alçaklığı öne çıkıyordu. Kılıçdaroğlu’nu kurban edeceklerdi ama CHP Genel Başkanı’nın bundan haberi yoktu.

Bu köşe yazısını aşağıdaki linke tıklayarak sesli bir şekilde dinleyebilirsiniz

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Adalet terazisi neden şaşıyor? 23 Ocak 2021 | 3.830 Okunma Manuel hayatı yedekledik mi? 21 Ocak 2021 | 1.902 Okunma İmamoğlu’nun reklamcısı ve Külliye sızıntısı Murat Kapki olayı hakkında iki mühim düzeltme 19 Ocak 2021 | 1.320 Okunma İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan önemli çağrı 19 Ocak 2021 | 4.492 Okunma İmamoğlu’nun reklamcısı Külliye’ye nasıl sızdı, amacı neydi? 16 Ocak 2021 | 7.771 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum