Fetullah’tan kendisini soyup soğana çeviren Özcan’a “Balyoz” tehdidi

FETÖ içindeki büyük kapışmayı size sürekli aktarıyorum. Bu kavga para, nüfuz ve iktidar kavgası. Aynı zamanda Amerika’daki Küresel Çete’nin bir operasyonu.

Mustafa Özcan, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’e başkaldırdı ve 15 Temmuz’dan yurt dışı sürgünlerine, cezaevindeki FETÖ’cülerden KHK ile kamudan ihraç edilenlere dek başarısızlığın tüm faturasını ona çıkarıyor.
Gerekçesi de net:
“Darbeyi bildirmedi ve benimle istişare etmeden tek başına karar aldı. Sonuçlarına da tek başına katlanmalı.”
Mustafa Özcan neden bu kadar pervasız ve korkusuz sizce?
Hemen söyleyelim.
 
FETÖ’YÜ BIRAK KENDİ PARASI BİLE ÖZCAN’IN ELİNDE
1-FETÖ’nün yayıldığı ülkelerin çoğunu kontrol altında tutuyor. Dolayısıyla da paranın büyük kısmı hatta tamamı onun elinde. Hâlâ himmetlerin çoğu ona aktarılıyor.
2-FETÖ’ye ait 6 milyar avro bile Mustafa Özcan’ın elinde ve Avrupa’da. Bunun dışında mutemet adamı Ali Çelik eliyle İngiltere’deki 2 milyar doları da denetimi altında tutuyor. Çünkü “cemaat” yapılanmasının tüm mali denetimini o üstlenmişti. Bal tutan parmağını yaladı kısaca.
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Melen’deki çatlaklar, gün gelir herkesi tırmalar 14 Aralık 2019 | 3.987 Okunma Davutoğlu nasıl bir parti kuruyor, o anlattı ben dinledim 12 Aralık 2019 | 10.317 Okunma Orhan Pamuk ile Peter Handke’nin kirli Nobel kardeşliği 10 Aralık 2019 | 3.451 Okunma AKbabalar neden parti kuruyor sanıyorsunuz? 07 Aralık 2019 | 7.781 Okunma FETÖ’nün kodlama sisteminin kaynağı MERNİS mi? 05 Aralık 2019 | 7.704 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum