FETÖ’cüler hangi lideri daha çok destekliyor ve neden?

Türkiye Gazetesi Yazarı Fuat Uğur'un bugünkü (04.08.2022)''FETÖ’cüler hangi lideri daha çok destekliyor ve neden?'' başlıklı yazısı.

KPSS sorularının sızdırıldığı iddiaları üzerine ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün görevden alınınca, FETÖ’nün bazı kurumlardaki mevcudiyetini yeniden konuşmaya başladık. Gerçi bizler bu konuda hiç susmuyoruz ama özellikle üniversitelerden sorumlu olan YÖK’te tam bir omerta sessizliği var.

KPSS sınavı, eğer sızıntının olmadığı net olarak tespit edilemeyecekse tekrar edilmeli. Bunu bir not olarak düşelim önce.

FETÖ dört koldan faaliyette. Hem kurumlarda, hem de sosyal medyada.

Özellikle sosyal medyadaki FETÖ trollerini Twitter’daki paylaşımlarımın altındaki yorumlardan izliyorum. İlgimi çeken, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ı eleştiren yazılarımda, altını yüzlerce yorumla doldurup hakaretler yağdıranların çoğunun FETÖ’cü olması.

Hadi Kemal...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
FETÖ’cüler hangi lideri daha çok destekliyor ve neden? 04 Ağustos 2022 | 5.916 Okunma Aleviler üzerinden kaos hevesleri kursaklarında kaldı 02 Ağustos 2022 | 1.456 Okunma Düzce; transit geçilen bir şehrin sürprizleri 01 Ağustos 2022 | 1.170 Okunma Siyasetteki en büyük tehlike; Hubris Sendromu 30 Temmuz 2022 | 2.208 Okunma Elektrikli traktör kavgamın bana bedeli icra takibi ve haciz oldu 28 Temmuz 2022 | 3.498 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar