FETÖ’cü askerlere son uyarı; Devlet PİN’inize girecek!(*)

İsmet Özel’in o çok sevilen “Karlı bir gece vakti bir dostu uyandırmak” başlıklı şiirindeki dizeyle başlayalım:  “Bakın yaklaşıyor, yaklaşmakta olan." Ya da Şair Ahmed Kemal’in...

İsmet Özel’in o çok sevilen “Karlı bir gece vakti bir dostu uyandırmak” başlıklı şiirindeki dizeyle başlayalım:  “Bakın yaklaşıyor, yaklaşmakta olan." Ya da Şair Ahmed Kemal’in “Nuh’un Öğretisi” adlı şiirindeki gibi:
“Geliyor gelecek olan”
Yüzbaşı Burak Akın’ı okudunuz. 15 Temmuz darbe girişimi sırasındaki “kahramanlığıyla” ödüllendirilmiş bir subay. Geçen hafta gündeme bomba gibi düştü. Ağlayarak “Ben de FETÖ’cüyüm” dedi ve teslim oldu. İtiraflarda bulunarak epey bilgi ve isim verdi, sonra da kontrollü olarak serbest bırakıldı.
Anlaşıldı ki kendisinden sorumlu örgüt imamının yakalandığını öğrenince geceleri “Ha geldiler, ha gelecekler” korkusuyla uyuyamaz hâle gelmiş. Günlerce ecel terleri dökmüş ve sonunda sinirleri iflas edince gidip teslim olmuş. Burak Akın’da ByLock yok. Yani üst düzey bazı örgüt mensupları gibi korunmaya alınmış.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Temeli Nazilerle atılan NATO’ya ne kadar güvenebiliriz? 30 Haziran 2022 | 2.429 Okunma Türk cezaevlerindeki Batılı askerlere yenileri eklenebilir 28 Haziran 2022 | 1.847 Okunma İzin... 21 Haziran 2022 | 615 Okunma Millî Eğitim’de sessiz bir devrim; Matematik ve Tabiat Okulları 16 Haziran 2022 | 4.140 Okunma Zelenskiy ya da Guaido’luğa özenenler! İşte böyle kullanıp satarlar! 14 Haziran 2022 | 2.373 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar