FETÖ borazanları, siz Türkiye’yi ne sanıyorsunuz?

Tıpkı yurt dışındaki efendileri gibi konuşuyorlar. Çok rahatsızlar. Ama aynı zamanda pervasızlar da. Bunu da Türkiye’deki demokrasinin geniş, ferah ve güvenli ortamından cesaret alarak rahatça yapabiliyorlar.

Tıpkı yurt dışındaki efendileri gibi konuşuyorlar.

Çok rahatsızlar.

Ama aynı zamanda pervasızlar da. Bunu da Türkiye’deki demokrasinin geniş, ferah ve güvenli ortamından cesaret alarak rahatça yapabiliyorlar.

Adam tutmuş, İrini Tatbikatı sırasında Yunan komutanın bizim Libya’ya ihtiyaç maddesi taşıyan gemimizde 16 saat boyunca arama yapmasını, gemi mürettebatına esir muamelesinde bulunmasını haklı buluyor, bunu Yunan gazeteleri de sevinçle alıp yayınlıyor.

Çünkü o gemide “bir şey” olduğundan FETÖ o kadar emindi ki ihbarda bulundu ama amaçlarına ulaşamadı. Bunu ilk açıklayan emekli General Cihat Yaycı, yayınlayan ilk gazete de Türkiye oldu.

Ama Yunan komutanın haklı olduğunu Alman, Fransız siyasetçiler söyledi. FETÖ firarisi alçaklar söyledi. Türkiye’den de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu.

Onlardan aşağı kalmadı ve "Yunan komutan haklı" dedi.

Bu köşe yazısını aşağıdaki linke tıklayarak sesli bir şekilde dinleyebilirsiniz

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Cumhurbaşkanı olmak için seçilmek değil, darbeyle gelmek yeterli 14 Ocak 2021 | 3.493 Okunma Yeni “Reform Paketi”ndeki skandal maddeler 12 Ocak 2021 | 9.353 Okunma “Sen hiç genç olmadın mı?” 09 Ocak 2021 | 3.726 Okunma Mahkemeler Sözcü’yü benim talimatımla FETÖ’den mahkûm etmiş! 07 Ocak 2021 | 3.783 Okunma Cem Yılmaz’ın gizli sponsorları küresel ilaç şirketleri mi? 05 Ocak 2021 | 5.297 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar