Emin çapalarken, vur beline kazmayı… YARGILANACAKSINIZ!

Aslında isminin zerre önemi yok yazacaklarımın dünyasında. Bu satırların konusu da değil ama şirretliği, edepsizliği ve yalancılığıyla, o kanalın müptezellik boyutunda müdavimi olanlarının...

Aslında isminin zerre önemi yok yazacaklarımın dünyasında. Bu satırların konusu da değil ama şirretliği, edepsizliği ve yalancılığıyla, o kanalın müptezellik boyutunda müdavimi olanlarının kalbinde -nasıl oluyor bilmiyorum- müstesna bir yere sahip olduğundan, metaforunu başlığa kondurdum.

O dâhil seçim öncesinden yapılacak ne kadar çirkeflik varsa eksik bırakmadılar.

Seçim sonuçları, Cumhurbaşkanı’nın göreve başlama töreni, yeni kabine ve devir teslim törenleri derken o hengâmede kaynadı ama unutulmadı.

Teker teker, genel başkanlarından vekillerine, gazetecisinden akademisyenine, sokaktaki ağzı bozuk yaşlı kokonadan yeni yetme veledine kadar hepsinin ağzından aynı tehdidi işittik:

Yargılanacaklar!

Yargılayacağız!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
CHP içi kavgada mecbur kalsam kimi desteklerim? 30 Eylül 2023 | 89 Okunma O Portakalı alın… 28 Eylül 2023 | 75 Okunma Su uyur, FETÖ uyumaz; "GARSON"a sorun daha binlercesi var… 28 Eylül 2023 | 5.005 Okunma Ümit Özdağ! Trollerin beni korkutamaz, bağlamazsan bağlarlar… 26 Eylül 2023 | 5.068 Okunma Salgın hastalıklar kapımızda, hazır mısınız? 23 Eylül 2023 | 2.754 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar