Eleştiriyorum ve uyarıyorum çünkü umudum hâlâ Erdoğan’da

Sosyal medyadaki muhalefet trolleri ve yurt dışında yayın yapan FETÖ’cüler, son aylarda hayat pahalılığına dair iktidara yönelik uyarıcı ve eleştirel yazılarımızdan yola çıkarak zavallıca...

Sosyal medyadaki muhalefet trolleri ve yurt dışında yayın yapan FETÖ’cüler, son aylarda hayat pahalılığına dair iktidara yönelik uyarıcı ve eleştirel yazılarımızdan yola çıkarak zavallıca hayallere kapılıyorlar.

FETÖ firarisi bir eski “gazeteci” vakfı yöneticisi, Youtube yayınında benim gibi uyarıcı ve eleştirel yazılar yayınlayan yazarları kastederek “Artık iktidarın gidici olduğunu anladılar, ondan” diyor sırıtarak.

Sosyal medya trolleri ise “Ne o, iktidarı kaybedeceklerini anladınız da yan çizmeye mi başladınız?” muhabbetindeler.

Dediğim gibi, acınası ve zavallı tipler. Bizleri, “İşler istedikleri gibi gitmeyince sıvışan kişiler” olarak hayal etmelerinin tek sebebi, her gün aynada korkak, aciz, sinsi ve utanmaz suratlarını görmeleri. İftiralarının altında yatan sebep bu; psikolojide YANSITMA-PROJEKSİYON deniyor. İlk kez Sigmund Freud’un kullandığı bu kavramın anlamı şu:

“Kişinin...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Gülen’in "SÜFYAN" olduğunu FETÖ’nün firari gazetecisi de anladı 26 Ekim 2021 | 7.588 Okunma Merkez Bankası’na baskın gibi ziyaretin asıl sebebi anlaşıldı 23 Ekim 2021 | 4.740 Okunma Akşener’in kıymetli kuzeninin Türkiye’ye maliyetine hazır mıyız? 21 Ekim 2021 | 7.671 Okunma Kılıçdaroğlu'na biçilen rol! 19 Ekim 2021 | 2.764 Okunma Kadın tacirinin traktörüne gelen haciz ve ekonominin geleceği 16 Ekim 2021 | 3.091 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar