Cüretkârlıkları ilginç ama yine cami duvarında eşeleniyorlar

Sabahleyin güne, sosyal medyada CHP’nin “KHK’lılarla toplantı” adıyla düzenlediği toplantılara katılmak üzere otobüslerle giden bir grubun, DHKP-C’lilerin sık sık söylediği ama bir dönem gece...

Sabahleyin güne, sosyal medyada CHP’nin “KHK’lılarla toplantı” adıyla düzenlediği toplantılara katılmak üzere otobüslerle giden bir grubun, DHKP-C’lilerin sık sık söylediği ama bir dönem gece kulüplerinin 10. Yıl Marşı'yla birlikte “hit parçası” hâline gelen Bella Ciao adlı marşı çığırırkenki görüntülerini izleyerek başladım.

Suratları bile âdeta “Ben FETÖ’cüyüm” diye bağıran, parmaklarıyla zafer işareti yapıp sol yumruklarını havaya kaldıran grubun üzerinden akan sahtekârlık, CHP’lilere “Biz de sizdeniz” yalakalığı hâli, hakikaten mide bulandırıcıydı.

Bugün Bella Ciao söylemeye çalışıp avaz avaz sol sloganlarla bağıran tüm kripto FETÖ’cüler, 15 Temmuz’dan birkaç yıl öncesine dek CHP’lileri avaz avaz bağırttırıyorlardı. CHP’lilerin dilinde adları o vakit Cemaat, Fetullahcı, F tipiydi.

Kendilerine “hizmet hareketi” ya da “Cemaat” dedirten ve 15 Temmuz gecesi darbe...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Merkez Bankası’na baskın gibi ziyaretin asıl sebebi anlaşıldı 23 Ekim 2021 | 1.482 Okunma Akşener’in kıymetli kuzeninin Türkiye’ye maliyetine hazır mıyız? 21 Ekim 2021 | 7.256 Okunma Kılıçdaroğlu'na biçilen rol! 19 Ekim 2021 | 2.750 Okunma Kadın tacirinin traktörüne gelen haciz ve ekonominin geleceği 16 Ekim 2021 | 3.074 Okunma Cüretkârlıkları ilginç ama yine cami duvarında eşeleniyorlar 14 Ekim 2021 | 3.036 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar