Cumhurbaşkanı’nın umudu Kooperatif Marketler fiyat tekelini kırabilecek mi?

Dünkü yazımda “Üç harfli ejderhalara karşı halkı kim koruyacak?” diye sormuş(*) ve zincir marketlerdeki etiketleme entrikalarını ve fiyat yüksekliğini anlatmıştım. Yazının sonunda da bugün...

Dünkü yazımda “Üç harfli ejderhalara karşı halkı kim koruyacak?” diye sormuş(*) ve zincir marketlerdeki etiketleme entrikalarını ve fiyat yüksekliğini anlatmıştım. Yazının sonunda da bugün için Tarım Kredi Kooperatifleri Marketlerindeki (Kooperatif Market) durumu ve bu konuda Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdürü Fahrettin Poyraz’la yaptığım görüşmeyi anlatacağımı ifade etmiştim.
Dünkü yazıma “Tarım Kredi Marketler ucuz değil ki, diğerlerinden hiçbir farkları yok. Hatta üç harflilerde bazı ürünleri daha ucuza bulabiliyoruz” diye şikâyet eden çok fazla yorum geldi.
Ben de aynı fikirdeyim. Hakikaten diğer marketlerdekinden dişe dokunur farkları yoktu. Gittiğim Kooperatif Marketlerdeki görevlilerle konuştum, söyledikleri şuydu:
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kadın tacirinin traktörüne gelen haciz ve ekonominin geleceği 16 Ekim 2021 | 2.841 Okunma Cüretkârlıkları ilginç ama yine cami duvarında eşeleniyorlar 14 Ekim 2021 | 3.027 Okunma FETÖ Kılıçdaroğlu’na suikast yapar mı? 12 Ekim 2021 | 5.226 Okunma Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz’ın tartışılan maaşı gerçekte ne kadar? 09 Ekim 2021 | 2.863 Okunma Amed’in Müslümanları onları unutmayacak! 07 Ekim 2021 | 787 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar