Cumhurbaşkanı Küçük Adolf’un amacını tanımladığına göre seyretmeyi bırakın artık…

Geçen hafta Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Teknofest buluşmasında gençlere hitaben yaptığı konuşmasında ortaya çıktı ki DEVLET bu provokatörün amacını anlamakla...

Geçen hafta Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Teknofest buluşmasında gençlere hitaben yaptığı konuşmasında ortaya çıktı ki DEVLET bu provokatörün amacını anlamakla kalmamış, 12’den isabet ettirerek yaptığının adını da koymuştu.

Şöyle dedi Erdoğan:

“Birileri ülkemizde yaşayan sığınmacıları etrafa kin ve nefret tohumu saçmanın vesilesi yapmaya çalışıyor. Milleti karamsarlığa sürükleyerek sosyal fay hatlarını tetikleyerek bu ülkenin varlığına birliğine bekasına göz dikenlerin hepsi de unutmayın 5. KOL FAALİYETİDİR. Sorun çözmek için teşhis başkadır, fitne ve bozgunculuk peşinde koşmak başkadır. Hangi ipi çekseniz ucu aynı yerlere çıkar. Yalan yanlış haberlerle milleti birbirine karşı, emekçilere karşı kışkırtanların derdinin ne olduğu bellidir.”

NEDİR 5. KOL FAALİYETİ?

Beşinci Kol Faaliyeti’nin amacı bilgisiz bir gençlik, sadakatsiz bireyler, fizyolojik ve psikolojik açıdan rahatsız bir toplum yaratmaktır. Fiilî müdahale ile ele geçirilemeyen bir devleti, propaganda, casusluk, sabotaj ya da terör yoluyla manevî etkiye maruz bırakmak suretiyle müdahaleye uygun hale getirmek için yapılan her türlü yıkıcı çalışmadır.

Ne güzel, İçişleri Bakanlığı da araştırmış ve sosyal medyadaki hesapların yüzde 40’ının bilgisayarlar tarafından yönetilen, yıkıcı paylaşımlarda bulunan BOT HESAPLAR olduğunu tespit etmiş.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
CHP içi kavgada mecbur kalsam kimi desteklerim? 30 Eylül 2023 | 280 Okunma O Portakalı alın… 28 Eylül 2023 | 75 Okunma Su uyur, FETÖ uyumaz; "GARSON"a sorun daha binlercesi var… 28 Eylül 2023 | 5.035 Okunma Ümit Özdağ! Trollerin beni korkutamaz, bağlamazsan bağlarlar… 26 Eylül 2023 | 5.069 Okunma Salgın hastalıklar kapımızda, hazır mısınız? 23 Eylül 2023 | 2.756 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar