Çin İsrail’i haritadan silerken Türkiye ne yapacak?

Çin’in Google’ı olan arama motoru BAİDU İsrail’i haritalardan çıkarttı. Baidu’nun yerküre haritalarında artık İsrail yok. Haritayı yaklaştırınca da yalnızca şehir isimleri...

Çin’in Google’ı olan arama motoru BAİDU İsrail’i haritalardan çıkarttı. Baidu’nun yerküre haritalarında artık İsrail yok. Haritayı yaklaştırınca da yalnızca şehir isimleri görünüyor.

Çin İsrail’i haritadan silerken Türkiye ne yapacak? - Resim : 1

Çin’in bu radikal adımının, ülkeyi yöneten Çin Komünist Partisi yönetiminden ve Çin Devlet Başkanı Şi Cinping’den bağımsız olarak atıldığını sizin aklınız alıyor mu?

Malum, Amerikan think tank kuruluşlarının ülkemizin geleceğiyle ilgili “öngörü” lerini bizler sıkı biçimde takip ederiz. Çünkü biliriz ki son tahlilde bu kuruluşların her biri Amerikan devleti tarafından finanse edilir ve yazdıklarından bazıları da bir süre sonra karşımıza Pentagon ya da Beyaz Saray’ın sözcülerinin ağzından resmi görüş olarak dökülür.

SÜBLİMİNAL MESAJLARIN KADİM ÜLKESİ

Takdir edersiniz ki kadim bir devlet geleneğine sahip olan Çin, diğer ülkelerle ilgili sübliminal mesaj vermede herkesten daha ustadır. Saydığım bu sebeplerden dolayı, ben bu yeni harita metoduna yakından bakma taraftarıyım.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İçimizdeki İrlandalılar, İrlanda’dan insanlık dersi almalı 28 Kasım 2023 | 2.743 Okunma Mary Jane nası' yapalım, MEKÂNIN SAHİBİ geldi, partiyi geri alalım 23 Kasım 2023 | 4.417 Okunma CHP Kurultayı yargıya taşınır mı? 21 Kasım 2023 | 2.035 Okunma TikTok’un yeni virali: USAME’NİN MEKTUBU 18 Kasım 2023 | 1.844 Okunma Aramızda sandıklarımız 16 Kasım 2023 | 2.296 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar