CHP, CNN’i boykot ederek büyük akılsızlık ediyor

Kavga CNNTürk’te Hande Fırat’ın modere ettiği Gece Görüşü programında patlak verdi. Ama tam anlamıyla olay olay… Programda CHP’li Ömer Lütfü Avşar ile yine CHP taraftarı yazar Necdet Saraç’ın karşısında AK Parti taraftarı Avukat Fatih Atalay ile MHP’li Metin Özkan vardı.

Tartışma, Ömer Lütfü Avşar’ın "Başkasına siyaset yasağı getirerek siyaset yapılmaz. Devletin birimleri var, kurumları var ve çalışanları var. İçişleri Bakanı battaniye taşıyor. Bu bir PR çalışmasıdır. Bunu orada taşıyacak düzen yok mu?” demesiyle başladı.
Bunun üzerine Fatih Atalay âdeta gürleyerek “Haddini bil! İçişleri Bakanı’nı ağzına alamazsın. Adam gitmiş orada canını ortaya koymuş sen ona PR yapıyor diyorsun terbiyesiz!” diye hiddetlendi. Avşar durur mu o da celallenip elini masaya güm diye vurdu.
Bu arada Necdet Saraç’a sinirlenen Metin Özkan “Necdet Bey kötü kayarım bak, kayak işlerini iyi bilirim ben” deyince öteki sert biçimde “Terbiyesizlik yapma” cevabını verdi.
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Zam yap, hizmeti aksat, toplumu patlamaya hazır hâlde ve gergin tut 22 Şubat 2020 | 865 Okunma Yeni bir 15 Temmuz hikâyesi ve sınır tanımayan yalancılık 22 Şubat 2020 | 1.449 Okunma Mutasyona uğrayan yeni darbeciler ve hükûmete öneriler 20 Şubat 2020 | 1.826 Okunma Türkiye’nin Rusya ile ilişkisinde anlamadığı ya da anlatamadığı ne? 18 Şubat 2020 | 243 Okunma Türkiye’nin Rusya ile ilişkisinde anlamadığı ya da anlatamadığı ne? 18 Şubat 2020 | 848 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 2 yorum