CHP, CNN’i boykot ederek büyük akılsızlık ediyor

Kavga CNNTürk’te Hande Fırat’ın modere ettiği Gece Görüşü programında patlak verdi. Ama tam anlamıyla olay olay… Programda CHP’li Ömer Lütfü Avşar ile yine CHP taraftarı yazar Necdet Saraç’ın karşısında AK Parti taraftarı Avukat Fatih Atalay ile MHP’li Metin Özkan vardı.

Tartışma, Ömer Lütfü Avşar’ın "Başkasına siyaset yasağı getirerek siyaset yapılmaz. Devletin birimleri var, kurumları var ve çalışanları var. İçişleri Bakanı battaniye taşıyor. Bu bir PR çalışmasıdır. Bunu orada taşıyacak düzen yok mu?” demesiyle başladı.
Bunun üzerine Fatih Atalay âdeta gürleyerek “Haddini bil! İçişleri Bakanı’nı ağzına alamazsın. Adam gitmiş orada canını ortaya koymuş sen ona PR yapıyor diyorsun terbiyesiz!” diye hiddetlendi. Avşar durur mu o da celallenip elini masaya güm diye vurdu.
Bu arada Necdet Saraç’a sinirlenen Metin Özkan “Necdet Bey kötü kayarım bak, kayak işlerini iyi bilirim ben” deyince öteki sert biçimde “Terbiyesizlik yapma” cevabını verdi.
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
FETÖ’de semerci değişti, kavganın “maslahat”ı 15 Temmuz 29 Ekim 2020 | 4.023 Okunma İYİ Parti’de “Çerkesçilik” mi yapılıyor yoksa FETÖ’cülük mü? 27 Ekim 2020 | 7.697 Okunma Küçük Prens’in kara deliği FETÖ’cü ailesi 24 Ekim 2020 | 4.139 Okunma Devletin istihbarat teşkilatları Meral Akşener’i doğrular mı? 22 Ekim 2020 | 2.698 Okunma Markar’la anılar… 20 Ekim 2020 | 636 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 2 yorum