CHP, CNN’i boykot ederek büyük akılsızlık ediyor

Kavga CNNTürk’te Hande Fırat’ın modere ettiği Gece Görüşü programında patlak verdi. Ama tam anlamıyla olay olay… Programda CHP’li Ömer Lütfü Avşar ile yine CHP taraftarı yazar Necdet Saraç’ın karşısında AK Parti taraftarı Avukat Fatih Atalay ile MHP’li Metin Özkan vardı.

Tartışma, Ömer Lütfü Avşar’ın "Başkasına siyaset yasağı getirerek siyaset yapılmaz. Devletin birimleri var, kurumları var ve çalışanları var. İçişleri Bakanı battaniye taşıyor. Bu bir PR çalışmasıdır. Bunu orada taşıyacak düzen yok mu?” demesiyle başladı.
Bunun üzerine Fatih Atalay âdeta gürleyerek “Haddini bil! İçişleri Bakanı’nı ağzına alamazsın. Adam gitmiş orada canını ortaya koymuş sen ona PR yapıyor diyorsun terbiyesiz!” diye hiddetlendi. Avşar durur mu o da celallenip elini masaya güm diye vurdu.
Bu arada Necdet Saraç’a sinirlenen Metin Özkan “Necdet Bey kötü kayarım bak, kayak işlerini iyi bilirim ben” deyince öteki sert biçimde “Terbiyesizlik yapma” cevabını verdi.
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
BİM’in patronu Galip Aykaç, 7 Aralık’ta yaptıklarının hesabını verecek 03 Aralık 2022 | 11.518 Okunma BİM’in patronu Galip Aykaç, 7 Aralık’ta yaptıklarının hesabını verecek 03 Aralık 2022 | 116 Okunma Kemal Kılıçdaroğlu’na eski bir meslektaşından dost tavsiyesi 06 Ekim 2022 | 3.184 Okunma TSK’dan ihraç dahil, sorumlulukları oranında ceza alacaklar 05 Ekim 2022 | 4.668 Okunma Tokat Valisi elini sıkmadan geçen protestocu subaylara o gece neler dedi? 04 Ekim 2022 | 9.357 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 2 yorum