Cem Yılmaz’ın gizli sponsorları küresel ilaç şirketleri mi?

Cem Yılmaz böyle üstü örtülü kirli kampanyaların elemanı olmaktan vazgeçmeli. Hele gevşeklikte level atlamış bir belediye başkanı ile yine bir takipçisini gömmek amacıyla SMA gibi ciddi bir konuda karşılıklı geyik yapması da iyice rezillik.

Komedyen Cem Yılmaz’ın durup dururken genetik bir hastalık olan Spinal Müsküler Atrofi (SMA)’lı çocukları gündeme getirip, onların gerekli tedavileri alamadıkları yolunda kampanya başlatması, kuşkusuz sadece bizi değil, hükûmeti de şaşırtmış olmalı.

Sosyal sorumluluk projeleri denince, kendine PR katkısı olanlarını tercih eden ya da yeni filmlerinin sponsorluklarını açık ya da kapalı olarak üstlenen firmaların dümen suyunda giden Cem Yılmaz’ın uzun zamandır güvenilirliğini ve inandırıcılığını kaybettiğini biliyorduk. Kazdağları’nda ağaç kesiliyor diye duyar kasıp, PKK Türkiye’nin ormanlarını yakınca ve yaktığını da göğsünü gere gere açıklayınca dili bir yerine kaçan, kucağına aldığı kaz hatırlatıldığında da “Kazın ayağı öyle değil” diye kıvıran o olduğu için tabii ki bizler anladık niyetini.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İmamoğlu’nun reklamcısı Külliye’ye nasıl sızdı, amacı neydi? 16 Ocak 2021 | 78 Okunma Cumhurbaşkanı olmak için seçilmek değil, darbeyle gelmek yeterli 14 Ocak 2021 | 3.539 Okunma Yeni “Reform Paketi”ndeki skandal maddeler 12 Ocak 2021 | 9.391 Okunma “Sen hiç genç olmadın mı?” 09 Ocak 2021 | 3.727 Okunma Mahkemeler Sözcü’yü benim talimatımla FETÖ’den mahkûm etmiş! 07 Ocak 2021 | 3.785 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 3 yorum