Çek Ekrem Abi'me de ordan bol acılı bir suikast!

Ekrem İmamoğlu yüzünden binlerce İstanbullunun hayatını kaybettiğini göremiyor muyuz? Bu bir suikast değil de nedir? İstanbullunun sağlığını, yani hayatımızı tehlikeye atarak güvenlik sorunu hâline gelen bir adama daha ne kadar yol vereceksiniz?

Bu soytarılığı servis edip sahneye koyan Karanlık Oda sitesi gibi görünse de asıl siparişi veren, İBB’nin içine ve başına çöreklenen Karanlık Odak.

Ben geçen hafta Kemal Kılıçdaroğlu’na kripto FETÖ’cü kamikazeler tarafından Türkiye’yi karıştırmak için suikast ihtimalini yazdığım(*) ve Hürriyet’ten Fuat Bol da ülkemizde terör örgütlerin birtakım üst düzey makamlara suikast hazırlıkları içinde olduğu ihtimalinden söz ettiği için, “Bir suikast da Ekrem Abi'mize neden olmasın, onun başı kel mi?” dediklerini, yayınladıkları o berbat asparagastan derhâl anlıyorsunuz.

İÇ SES:

“Benim neyim eksik Kemal Kılıçdaroğlu’ndan? O CHP’yi bile yönetemiyor, ben en azından 16 milyonluk İstanbul’u yönetiyorum. Ya da öyle sanıyorum, her neyse. Soner'ciğim bir güzellik yapar elbet.”

Bu köşe yazısını aşağıdaki linke tıklayarak sesli bir şekilde dinleyebilirsiniz

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kemal Kılıçdaroğlu’na eski bir meslektaşından dost tavsiyesi 06 Ekim 2022 | 2.891 Okunma TSK’dan ihraç dahil, sorumlulukları oranında ceza alacaklar 05 Ekim 2022 | 4.590 Okunma Tokat Valisi elini sıkmadan geçen protestocu subaylara o gece neler dedi? 04 Ekim 2022 | 9.214 Okunma Muhalefetin “açlık oyunları” ve gerçekler… 01 Ekim 2022 | 2.765 Okunma Türkiye’nin Ege adaları tuzağına düşmeden yapması gereken iki acil operasyon 29 Eylül 2022 | 4.327 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 2 yorum